Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri her geçen gün değişerek gelin adaylarına farklı seçenekler sunuyor. Her yılın gelinlik markalarının tasarladığı gelinlikler ve sunduğu koleksiyonlarla belirlenen gelinlik trendleri, gelin adaylarına gelinlik seçimi konusunda fikir veriyor. Bu yılın trendleri de düğününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak. İşte son dönemin gelinlik trendleri..

Gelinlik Modelleri

Son zamanlarda gelinlik modası oldukça gelişerek, gelin adayları için sayısız seçeneğe ulaştı. Düğün mekanına, gelinin zevkine ve mevsime göre değişebilen gelinlik seçimi de böylece daha ayrıntılı bir hale geldi. Gelinlik trendleri günden güne değişirken, farklı gelinlik modelleri de kendini gösterir oldu. 2017 sezonu ile birlikte değişen moda gelinlik modellerini ve modasını da etkiledi. İşte 2018 gelinlik modelleri ile ilgili bilgiler

2017 – 2018 Sezonu Trend Olacak Gelinlik Modelleri

2018 gelinlik modellerinden biri de renkli gelinlik modelleri. Beyaz gelinlik, klasik bir seçim olsa da zamanla kırık beyaz, krem rengi gibi renk değişimleri şimdilerde çok daha marjinal renklere dönüştü. Eğer siz de düğün gününüzde klasik seçimler değil çok daha farklı seçimler yapmak istiyorsanız renkli gelinlikler tam da size göre. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsiminde yapılan kır düğünlerinde çokça kullanılan renkli gelinlikler, sizi hem eşsiz hem de kusursuz gösterebilir.

İşte ilginizi çekebilecek diğer 2018 gelinlik modelleri!

Dantelli Gelinlik Modelleri

Son dönemin gelinlik trendlerine damga vuran dantel, gelin adaylarının da en çok tercih ettiği detaylardan biri oldu. Göğüs bölgesinde, omuz bölgesinde ya da tamamı dantel olan gelinlik modelleri hem romantik hem de zarif görünmek için tercih edilebilir. Özellikle V yakalı ve uzun kollu dantel gelinlikler zarafeti tercih eden gelin adayları için en ideal modeller arasında yer alıyor. Dantel kumaşına en çok yakışan gelinlik formu ise hiç kuşkusuz düz kesimler. Etek kısmı düz inen, dantelli bir gelinlik içerisinde oldukça şık görünebilirsiniz.

Balık Formlu Gelinlik Modelleri

Fiziğine güvenen gelin adaylarının ilk tercihlerinden biri olan balık formuna sahip gelinlikler, en trend modeller arasında yer alıyor. Kalça ve bel kısmı sıkı olan ve dizlerden itibaren genişleyen bu gelinlik modeli, çekici ve zarif görünmek için tercih edilebilir. Balık formlu gelinliklerde ön plana çıkan detaylar arasında straplez, uzun kollu ve düşük omuzlu detaylar yer alıyor.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Gelinlik modası içerisinde hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyen kabarık gelinlikler, bu yılın gelinlik trendleri arasında da kendine yer buluyor. Gösterişi ve şaşaayı seven gelin adayları kabarık gelinlikleri tercih ediyor. Bel kısmından itibaren genişleyen ve kimi zaman uzun kuyruk detayıyla daha da gösterişli hale getirilen bu gelinlikleri, düğün gününüzde kendinizi prenses gibi hissetmek için tercih edebilirsiniz. Straplez göğüs detayıyla çok iyi uyum sağlayan kabarık eteğe sahip gelinlikler, balo salonu düğünleri için oldukça ideal.

Düz Kesimli Gelinlik Modelleri

Minimal ve doğallığın trend olduğu moda dünyasında, bu trend gelinlik tarzlarına da yansıyor. Düz kesimli gelinlikler, gösterişten hoşlanmayan ve düğün gününde de doğal görünerek zarif olmayı tercih eden gelin adayları için en güzel modellerden biri. Kır düğünleri için de bu gelinlik modelleri çok daha iyi bir sonuç çıkarıyor.

Bu kategorimizde bulunan 2017 gelinlik modelleri ile ilgili önerilerimizi inceleyerek 2018 modasına uygun bir gelinlik bulabilirsiniz. Yazılarımızı ve önerilerimizi incelemeyi unutmayın!