Moda

2017-2018 Sezonu Moda Olacak Kıyafetler

Moda her zaman için özellikle de bayanların son derece ilgi alanında olan bir alandır. Ancak bu alanda modayı takip etmek ve her zaman için modaya uygun olarak şık giyinmek de son derece önemlidir. Hangi bayan veya hatta erkek olursa olsun, aynanın karşısına çıktığı zaman kendinden hoşnut olursa işte o zaman kendini mutlu hisseder. Bunun hissedilmesi için bazen o döneme ait olan giysiler yeterli olacaktır. Ancak bazen de hiç gündemde yer almayan son derece eski gibi görünen giysiler içinde bile kendinizi son derece şık hissetmeniz söz konusu olacaktır. Kısacası önemli olan ise her zaman için kendinizi iyi hissettiren giysilerin moda akımı olmasıdır. Bununla ilgili olarak da bu kategori içinde son derece önemli olan bilgileri görebilir ve bundan da her zaman uygulamalı şekilde de faydalanabilirsiniz.

İyi Giyinmek Konusunda

İyi giyinmek ve daha da önemlisi şık görünmek için bazı püf noktalara dikkat etmek her zaman yeterli olacaktır. Bunlar hakkında da kısaca bilgi vermek gerekirse bazı bilgileri verebiliriz. Örneğin bayanlar için önemli olan konuların başında elbette makyaj gelir. Son derece koyu şekilde makyaj yapılan bir günde kıyafeti ise olduğunca sade seçmek önemli bir seçim olacaktır. Aynı şekilde işlemeli olan ve bunun yanı sıra abartılı olan kıyafetler ile birlikte sade olan takılar, taşsız olan ayakkabıları tercih etmek de yine önemli bir iyi görüntü teması olacaktır.

Özellikle de balık etli olan bayanlar için kıyafet seçimleri önemlidir. Bu şekilde olan kişiler için bol olmayan ve aynı zamanda da sık olmayan kıyafetleri tercih etmek son derece önemlidir. Omuzları dar olan kişiler için enine çizgili kıyafetlerin son derece riskli seçimler olduğunu biliyoruz. Ama kilolu olmayan biri iseniz bu tip olan modern çizgileri tercih etmek sizlere son derece şık bir görüntü katacaktır. Bunların yanında moda konusunda kısa boylu olan biri iseniz, V yaka, geniş kareli olan yakaları tercih etmek hem uzun görünmenizi sağlayacak ve hem de oldukça zarif görünmeniz için yeterli olacaktır.

Bir yandan da omuzları geniş olan kişiler içinde önerilecek olan moda önerisi ise, spagetti olarak tabir edilen askılı elbiseleri tercih etmek olacaktır. Tüm bunların yanında aynı zamanda beden olarak en büyük beden sahip olan bayanlara da öneri elbette olacaktır. Sezonun moda rengine göre modern olan tunikleri tercih etmek yine şık olmak için yeterli olacak bir başka püf noktasıdır. Göğüsleri küçük olan bayanlarında V yaka olan elbiseleri oldukça rahat şekilde taşıdığını kabul edebiliriz. Zarif ve aynı zamanda da şık bir görüntü elde etmek için bu püf noktaları uygulamak yeterlidir.

2018 Kıyafet Modası

Evet, bayanlar eskilerin trend olduğu bu zamanlarda moda da bu akıma uyarak tarihi bir serüvene çıkıyor. Bu sene podyumlarda genellikle 70’li yılları ve biraz da 90ları görüyoruz.

İşte 2017 – 2018 sezonu kıyafet modası

Kıyafet Kombinleri ve Kombin Önerileri

Şimdi bu sene neler giyeceğimize geldi sıra. Az önce de bahsettiğimiz gibi 70li senelerdeki renkler bu sene çok moda. Yani kombinlerinizi yaparken olabildiğince zıt renkler seçebilirsiniz. Karmaşıklık ve canlılık bu senenin en hit trendi. Bana kalırsa siyahlara lacivertlere ve kahve tonlarına biraz ara vermekte fayda var. Onları dolabımızın derin bir köşesine kaldırıp yerine kırmızılar, maviler sarılar, yeşiller, pembeler koymak gerek.

Bunların yanı sıra çarpıcı desenleri asimetrik şekilleri de unutmayalım. Özellikle kombin yaparken uyuma değil de tam tersine uyumsuzluğa dikkat edersek daha modern olabiliriz. Çizgilileri puantiye ile kombinlemek veya karmaşık kumaşlar tercih etmek de hoş olabilir. Özellikle parlak karmaşık desenli ve rengârenk kumaşlarla yapacağınız alt üst kombinler sizi bir moda dehası bile yapabilir.

Bu sene özellikle gündelik hayatınızda da dantel kullanmaya gayret edin derim. Dantelli ve tüllü giysiler geceleri tercih edilirken bu sene gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Dantel pantolonlar, tüllü elbiseler, örme kazaklar de trendler arasında. File kumaşlar da gün yüzüne çıkarılabilir. Geniş delikli elbiseler, bol paça pantolonlar üst üste giyilen bluzlar de aklınızda olsun.

Kat kat giyinmek de kuşkusuz bu sene güzel bir görünüm yaratabilir. Özellikle çamaşırı dışarı giyme kültürünün de yayılacağını düşünüyoruz. Bluzlarınızın üstüne örme yarım atletler veya dantel aksesuarlar kullanarak da hoş görünümü yakalayabilmek mümkün.

Bu sene dekoltelerde en çok dikkat çeken ise omuz dekolteleri. Güzel ve zarif omuzlarınız varsa bu senenin en şanslı hanımlarındansınız. Tabi omuzlarınızdan memnun değilseniz de hiç üzülmeyin. Volanlı kıyafetler imdadınıza yetişiyor. Kocaman omuzlar ve fırfırlı uzun eteklerle podyumdan fırlamış kadar dikkat çekici ve hoş görünebileceğinizi söylemek mümkün. Maksi elbiselerinize büyük fiyonkları ve güzel broşları takmayı da unutmayın.

Moda Kategorimiz Her Zaman Güncel

Moda bölümünde aynı zamanda sadece sizlere öneriler veya kıyafetler ile ilgili olarak püf noktalar değil, aynı zamanda da modaya en uygun olan elbiseleri de görme şansınız olacaktır. Son derece şık olan elbiseleri takip etmek, sezonun moda trendlerine uygun olan şekilde giyinmek adına bu bölümde yer alan tüm bilgiler her zaman işinize yarayacak olan bilgilerdir. İster gündelik hayatta giyilecek giysiler, isterseniz özel gecelerde tercih edilecek olan giysiler konusunda en son bilgileri almak ve en iyi şekilde bunları uygulamak hem şık görünmenize neden olacak ve aynı zamanda da kendiniz de iyi hissetmenize sebep olacaktır. Sadece bayanlar değil, aynı zamanda da erkekler içinde en özel bilgiler yine bu kategori de olmaya devam edecektir.