Kısa saç modelleri

Eğer saçlarınızı kestirmeyi düşünüyor ve kendinize uygun kısa saç modelleri arıyorsanız. Bu kategorideki  yazılarımızı okumanızı öneririz. Birbirinden güzel saç modelleri ve saç stil ipuçlarını burada okuyarak , kesimden önce en doğru saç kesimine karar vermiş olacak ve bu sayede harika görüneceksiniz. Bu saç kesimi son yıllar çok popüler olmaya başlayan ve bir çok ünlü tarafından kullanılan bir saç kesimidir. Gerek kullanım kolaylığı olsun, gerek şekillendirmesi olsun bir çok avantajı vardır.Tek kötü avantajı şekillendirme ve stil seçeneklerinin uzun ve orta saç stillerine göre daha az olmasıdır. Fakat bunun için endişelenmenize gerek yok. Seçebileceğiniz onlarca model var.

Kadın Kısa Saç Modelleri

Ayrıca eğer saç tipiniz inceyse, kısa saç modelleri ile daha dolgun bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sanırım bu durum , bu stilin en büyük avantajlarından birisi. Eminim bir çok bayan ince ve kırılan saçlarından şikayetçi. Bu yüzden bu saç kesimi ile bu durumun önüne geçebileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu saç kesiminin değişik değişik bir çok varyasyonu vardır. Neredeyse bu varyasyonların hepsi çok popüler ve revaçta olan saç modelleridir. Son yıllarda popüler olan diğer bir kısa saç stil seçeneğiise pixie saç modelidir. Bir çok yerli ve yabancı ünlü tarafından tercih edilen bir saç modelidir. Ayrıca kısa bob saç kesimleri de çok fazla tercih edilmektedir.

Kısa saç modelleri yaz aylarında rahatlık açısından kadınlar arasında en çok tercih edilen seçeneklerdendir .Son yıllarda türk kadınları arasında da modern görünümü ve pratik oluşuyla çok rağbet görmektedir. Yüzünüzün şekline göre boyutuna karar verceğiniz bu saç modelleri sizi daha genç ve ferah bir görünüme kavuşturacaktır . ister dalgalı, isterseniz de düz olarak gün içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz . Bu senenin en moda kesimi olan kısa kahküller de yine yüz tipinize göre sizlere güzel bir hava katacaktır. Minyon bir suratınız var ise kahkül tercih etmenizi tavsiye etmem.Çünkü bu sizin suratınızı daha da küçük bir görünüme sokacaktır ve bu hoş durmayacaktır. Ama geniş bir alnınız varsa ve bu görüntüden rahatsızsanız kahkül, deyim yerindeyse hayatınızı kurtaracaktır.

Uzun süredir aynı saç modelini kullanıp artık sıkıldıysanız saçlarınızı kısacık kestirmek size istediğiniz değişikliği verebilir .İsterseniz asimetrik isterseniz küt veya güzel bir ense tıraşıyla sizi modern bi görünüme kavuşturacak olan bu kısa saç modelleri , bir çok ünlü ismin de vazgeçilmezlerindendir. Saç uçlarına yapılacak renk açma işlemi veya saç aralarına yapacağınız mor , pembe gibi cesur renkler ile son yılların en moda saç modeline kavuşabilirsiniz . Aklınızda renkler ile alakalı soru işaretleri veya korkularınız varsa, onun da kolayı var.Bütün saç bakım ürünleri satan mağazalarda veya kuaförlerden kolaylıkla temin edebileceğiniz renkli saç tebeşirleri tam size göre .İstediğiniz rengi kolaylıkla deneyebilir ve sonrasında hiç zorlanmadan yıkayarak saçınızı eski haline döndürebilirsiniz .

Klasiklerden vazgeçemem diyenlere de önerilerim var.Sizler de omuz hizasında, katsız düz bir kesimle Retro bir görünüme sahip olabilirsiniz .Hatta yüz hatları keskin olan ve bundan rahatsız olan bayanlar için de katsız düz bir kesim her zaman için idealdir . Omuz hizasında kestirdiğiniz saçları ortadan ikiye ayırarak temiz ve sade bir görünüme kavuşup gözlerinize yapacağınız dumanlı bir makyaj ile dikkati gözlerinize çekebilir ve etraftakileri büyüleyebilirsiniz .

Sitemizde gördüğünüz modern kısa saç modelleri ile ilgili fotoğrafları kuaförünüzle paylaşıp sizler de eşşiz bir değişikliğe kavuşabilirsiniz.Bana inanın kendinize uygun bir kısa saç modeli her zaman bulabilir, yeni kısa saç modelinizle şık ve hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.İster saçınızı kestirmeyi düşünün , ister düşünmeyin yine de kısa saç modelleri ile ilgili paylaştığımız resimlere göz atın. Belki fikrinizi değiştirmeyi başarırız. Yukarıda konu ile ilgili resimlere ve yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Bu kategorimizde yazdığımız saç modelleri çok fazla okunduğundan , günlük olarak yeni yeni modeller ve kısa saç modelleri ekleyip size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Özel olarak istediğiniz bir model ve saç kesimi varsa, konu hakkında uzman yazar arkadaş ile mail veya yorum üzerinden iletişime geçerseniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Umarım seçeceğiniz saç modelinde size yardımcı olmayı başarırız.