Uzun saç modelleri

Kadınsı bir görünüm oluşturmanın en kolay yolu uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmaktır. Şampuan reklamında gösterilen kadınsılık bile bu yöndedir. Bu yüzden kadınlar için uzun saç modellerinin yeri hep ayrı olacak , kadınsılığın simgesi olarak kalacaktır. Uzun saç modelleri bakımı bakımından zor olsada, görsel olarak tatmin edicidir. Eğer uzun saçlara sahipseniz çok şanslısınız. Çünkü her zaman kendinize uygun bir uzun saç modeli bulabilirsiniz. Bu kategorimizde güncel ve trend olan uzun saç modellerini görüntüleyebilir, uzun saç modelleri ile ilgili örneklere ulaşabilirsiniz.

Kimi zaman bakımından şikayetçi olsak da uzun saçlar modelleri biz kadınların vazgeçilmezidir. Kimimiz boyalı , kimimiz ise doğal renginde kullanmayı tercih ederiz lakin nasıl kullanırsak kullanalım uzun saçların biz kadınlara nasıl bir hava kattığını tartışmasız kabul ederiz. Saçlarımız bizim en önemli aksesuarımızdır hele ki uzun saçlar sınırsız model ve renk seçenekleriyle her gün yeni bir tarza sahip olmamızı sağlar. İsterseniz kıyafetinize uygun bir saç bandı isterseniz kocaman bir kurdela ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.Uzun saçlarla yapabileceğiniz o kadar model var ki, bazen seçmekte zorluk bile çekebilirsiniz . Örgü modelleri , topuz modelleri , kimi zaman dalgalı kimi zaman düz yada şık bir atkuyruğu bunlardan sadece birkaçı. Özellikle dışarı çıkmadan önce tüm kombinimizi ayarlayıp sıra saçımıza geldiğinde ne yapacağımızı çoğunlukla bilemeyiz .Aynanın karşısına geçip dakikalarca saçımızı şekilden şekle sokarız .İşte bizi bu durumdan kurtaracak çeşit çeşit uzun saç modelleri burada imdadımıza yetişiyor .

Uzun saçların bakımına gelecek olursak piyasada pahalısından ucuzuna birçok ürün bulunmakta .Ben doğal olan organik saç ürünlerinden yanayım . Aynı zamanda evde kendinizin de hazırlaması için çeşit çeşit saç bakım tüyoları bulunmakta .Sizlere evde kendimin de sıklıkla yaptığı zeytinyağı kürünü tavsiye ederim. Saçlarınızı daha gür ve güçlü bir hale getirmek için bu kür birebir. Banyoya girmeden bir saat önce tüm saç uçlarınıza zeytinyağını güzelce yedirin ve havluya sarın .Bir saat havlu ile bekledikten sonra saçınızı yağdan arınacak şekilde iyice yıkayın .Saçınızı kuruttuğunuzda farkı göreceksiniz . Saçlarınız daha hacimli ve parlak görünecektir .Bu kürü haftada bir uygulayabilirsiniz .

Geçtiğimiz yılın modası ombre saç modelleri bu sene de yerini koruyor .Özellikle koyu kahve saçlarda tercih edilen ombre uzun saçlarınızı daha modern ve güzel gösterecektir . Yine kısa uzun farketmeksizin tüm saç boylarında rahatlıkla kullanılan renkli perçemler de sizi sıra dışı bir görünüme kavuşturacaktır .Uzun saçlarınızın aralarına yaptırabileceğiniz renkli tutamlar yeşilden mora , kırmızıdan pembeye size birçok seçenek sunuyor. Sadelikten yana olan bayanları da unutmadık . Sizler de uzun saçlarınızı kısa perçemlerle veya şık bir kahkül ile kullanabilirsiniz. Yeri geldikçe balıksırtı örgüler de sizlere yardımcı olabilir . Şimdi en modern uzun saç modelleriyle sizleri baş başa bırakıyorum .Kendinize uygun uzun saç modelini seçerken , saç tipinize ve yüz tipinize uygun bir model seçtiğinizden emin olmalısınız. Sözü daha fazla uzatmadan, uzun saç modelleri ile ilgili yazılarımızı okumalısınız.