Uzun saç modelleri

Uzun saçlar ile yapabileceğiniz kolay ve günlük saç modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Uzun saçlara sahip kadınlar saç uzunluğundan dolayı bir çok saç modelini uygulayabilirler. Bu konuda gerçekten çok avantajlı olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu yazımda sizinle uzun saçlar ile bir kaç dakika içerisinde sahip olabileceğiniz kolay ve aynı zamanda harika saç modelleri paylaşacağım. Yapılışları ile ilgili de elimden geldiğince resim bulmaya çalıştım. Böylece beğendiğiniz saç modelini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Seçim yaparken gündelik hayatta kullanabileceğiniz saç modelleri seçmeye çalıştım ki her gün yeni bir saç modeli kullanmaktan hoşlanan kadınlar için de kolaylık olsun.

Uzun saçlar için kolay saç modelleri

Uzun saçlarınız ile sahip olabileceğiniz harika saç modeli önerilerine başlıyorum. Her saç modelinin nasıl yapıldığı adım adım resimlerde anlatılıyor.Beğendiğiniz saç modelinin nasıl yapıldığını inceleyerek istediğiniz saç modelini kendi başınıza yapabilirsiniz! Başlıyoruz..

Dalgalı ve dağınık topuz saç modeli hep denemek istediğiniz ancak fırsat bulamadığınız bir modelse , belki de artık denemenizin zamanı gelmiştir! Gerçekten çok şık.
dağınık topuz modeli yapılışı

Örgü modelleri genelde zaman ve emek isteyen saç modelleridir. Kolay yapabileceğiniz bir model olmasa da verdiğiniz emeğe değecek!
uzun kolay örgü saç modelleri

Eğer dalgalı saç modelleri hoşunuza gidiyorsa bu saç modelini mutlaka denemelisiniz. Hem kolay bir saç modeli hem de gayet şık görünüyor.
dalgalı ve uzun saç modelleri

Eğer yaratıcı ve dikkat çekici bir saç modeli arıyorsanız aşağıdaki saç modeli uzun saçlarınız ile harika görünecek. Kurdela topuz nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız aşağıdaki adım adım kurdela topuz nasıl yapılır ile ilgili resmimizi inceleyin.
kurdela topuz nasıl yapılır?

Bu saç modelinin kolay olduğunu söylersem sizi yanıltmış olurum. Ancak ne kadar şık olduğu konusunda tartışmaya bile gerek yok bence 🙂
yaratıcı uzun saç modelleri

Eğer topuz modelleri sevdiğiniz modeller arasındaysa bu yaratıcı topuz modelini çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Topuz yapımı ile ilgili adım adım nasıl yapılacağını merak edenlere de yardımcı olacaktır.
topuz modeli yapılışı

Eğer kalın telli uzun saçlara sahipseniz aşağıdaki saç modelini denemeyi düşünmelisiniz!
uzun saç modeli nasıl yapılır?

Çok şık ve güzel bir saç modeli ancak tek başınıza bu modeli uygulamanız biraz zor olabilir. Umarım yakın arkadaşınız bu konularda yeteneklidir 🙂
kolay uzun saç modelleri

Ve sıra geldi uzun saçlar ile sahip olabileceğiniz örgü topuz saç modelinin nasıl yapıldığına. Aşağıdaki resimleri takip ederek adım adım örgü topuz saç modelinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz!
örgü topuz saç modeli adım adım

Eğer modern ve zarif görünmeniz gerekiyorsa tereddütsüz dalgalı uzun saç modelini denemelisiniz.
dalgalı uzun saç modeli yapılışı
dalgalı uzun saç modeli

Evet geldik konumuzun sonuna. Umarım yukarıda sizinle paylaştığım kolay uzun saç modelleri ve yapılışları işinize yaramıştır. Daha fazla uzun saç modeli görüntülemek isterseniz uzun saç modelleri kategorimize göz atın! Eğer kolay ve zaman almayan ancak tarz saç modelleri arıyorsanız kolay saç modelleri konusu çok işinize yarayabilir!


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir