Saç Modelleri

Kolay saç modelleri ve kolay saç modeli yapımı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün sizlere kolay saç modelleri ve bu saç modellerinin nasıl yapıldığını adım adım anlatacağım. Saçınızın uzunluğu veya tipini dert etmeyin. Bir çok kolay saç modeli yapımı anlatacağım , sizin saç tipinize ve saç uzunluğuna uyacak elbet bir saç modeli bulacaksınız.

Kolay Saç Modelleri

Biz kadınlar her gün değişik değişik saç modelleri ve kıyafetler kullanmaya bayılırız.Ancak bir süre sonra bu yorucu olabilir. Aşağıdaki saç modelleri hem günlük kullanım için çok uygundur hem de yapımı kolay saç modelleridir. Bazıları ilk bakışta zor gibi görünebilir ancak bu sizi yanıltmasın. Mantığını ve saç modelinin nasıl yapıldığını kavradıktan sonra dakikalar içerisinde uygulayarak sahip olacağınız saç modelleridir. Kolay olmasının yanında gerçekten çok yaratıcı saç modelleri olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Kolay olması, şık olmadığı / kötü veya baştan savma gözüktüğü anlamına gelmez. Hayran kalacaksınız! Hazırsanız başlıyorum 🙂

İlk olarak topuz modeliyle başlıyoruz. Gündelik hayatta rahatça kullanabileceğiniz ve modern bir görünüme sahip olan bu saç modelini yapmak çok kolay! Adımları inceleyin.
Topuz saç modeli yapılışı

Yaratıcı,salaş,şık ve modern (ve tabi en önemlisi gerçekten çok kolay) bir saç modeli . Tek sorun bunu kendi başınıza yaparken çok zorlanabileceğiniz gerçeği. Yakın arkadaşınızdan biraz yardım almanın zamanı gelmiş olabilir 🙂

Tarz saç modeli yapımı

Özel günler , davet veya etkinler için kullanabileceğiniz hem çok hoş hem de çok kolay bir saç modeli!
Kolay saç modeli yapımı

Yaratıcı ve kolay saç modellerinden bahsetmişken , buna ne dersiniz?
Kolay saç modelleri

Bu saç modeli dağınık topuz sevenlere geliyor!
Dağınık topuz yapımı

Örgülü saç modelleri hoşunuza gidiyorsa aşağıdaki adımları izleyerek kolayca sahip olabilirsiniz
Örgü topuz yapımı

Bu konuda çok fazla örgülü saç modeli paylaştığımın farkındayım ancak gerçekten o kadar güzel saç modelleri ki! İnanın göründüğü kadar zor değil , lütfen bana kızmayın. Ayırdığınız zamana gerçekten değecek.
Örgü topuz yapımı

Eğer uzun saçlara sahipseniz aşağıdaki saç modeli hem kolay hem de çok yaratıcı!
Şık ve kolay saç modeli yapılışı
Örgülü topuz saç modelleri

Örgü topuz saç modelini benim gibi çok seven kadınlardansanız, aşağıdaki modele hayran kalacaksınız.Örgü kısmı biraz zaman alabilir ancak onun dışında şık ve yapımı kolay saç modellerinden biri!
Örgü topuz nasıl yapılır

Gerçekten kolay saç modeli olmasının yanı sıra gerçekten çok ama çok yaratıcı ve şık bir saç modeli. Kurdela topuz saç modelinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız , aşağıdaki resimleri inceleyerek adım adım nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.
Kurdela topuz nasıl yapılır

Konumuzun sonuna geldik.. Umarım yukarıdaki kolay saç modelleri hoşunuza gitmiştir. Eğer daha fazla saç modeli görüntülemek isterseniz sizi saç modelleri sayfamıza alalım..


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir