Saç Modelleri

Saç modelinize güzellik katacak harika fikirler ve stil önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu konuda saç modelinize güzellik katacak birbirinden güzel fikirler vereceğim. Küçük dokunuşlar ve minik aksesuarlar ile dikkat çeken ve şık bir görünüme kavuşacaksınız. Ne kadar sıradan bir saç modeline sahip olursanız olun, kullanacağınız minik bir toka veya küçük bir örgü farklı bir hava yaratmak için en kolay yoldur.  İşte bu konuda sizlere bu harika önerilerden bahsedeceğim. Başlıyoruz!

Harika saç aksesuarları ve saç modeli fikirleri

Hangi saç modeline sahip olursanız olun saçlarınızı süslemenin ve güzel göstermenin bir çok yolu var. Bu küçük bir toka olabilir , taç olabilir, saç bandı olabilir. Aksesuarlar dışında kullanacağınız harika fikirler de yok değil. Mesela kısa saçlara bile sahip olsanız küçük bir örgü saçlarınızı sıradanlıktan çıkaracaktır.

çiçekli taç toka saç modeli

Taç kullanmak saçlarınızı süslemenin diğer bir yolu. Ancak tabi ki taç seçiminiz çok önemli. Aşağıdaki resmi inceleyin. Eğer renkli taşlar ile süslenmemiş bir taç kullanılsaydı bu kadar hoş görünür müydü ?
renkli taşlı taç ile saç modeli

Bir dönem çiçekli taçlar çok popülerdi. Eğer sizin hala hoşunuza gidiyorsa bu tarz bir model deneyebilirsiniz.
Çiçekli saç bandı
Kısa saçlar için taç ile saç modeli

Ayrıca saç bandı ve yaratıcı saç aksesuarları kullanmak havanızı tamamen değiştirebilir. Aşağıdaki modeller buna en güzel örnek.
Saç modelleri
Saç modelleri için aksesuar önerileri
Harika saç modeli

Eğer saçlarınız kısaysa daha uzun saçlara göre tabi ki daha az seçeneğiniz var.Ancak saç bandı kullanmak gerçekten sizin için çok hoş bir seçim olabilir.
Saç bandı ile kısa saç modeli

Saç bandı sarı kısa saçlar

Tabi ki saç bandını sadece kısa saçlı kadınlar kullanacak diye bir şey yok. Saçınızın uzunluğu veya modeli ne olursa olsun saç bandı gerçekten çok hoş ve şık gözüken bir aksesuar.

Topuz saçlar için saç bandı

Özellikle bu modele bayıldım gerçekten.Sizce de dikkat çekici ve şık değil mi?

Yaratıcı saç modeli

Peki saç bandını nasıl kullanabilirsiniz? Saç bandı ile saç modeli nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız aşağıdaki modeli ve yapılışı bu konuda size yardımcı olacaktır
saç bandı ile saç modeli nasıl yapılır
Saç bandı kullanımı

Örgü modelleri  farklı ve dikkat çekici görünmek için çok güzel bir çözüm. Saçlarınız uzun ise büyük örgülere sahip olabilirsiniz ancak kısa ve orta uzunlukta saçlara sahip kadınlar üzülmesin. Herkesin uygulayabileceği bir örgü modeli vardır. İlla uzun olması gerekmiyor. 2-3 santimlik bir örgü yapıp bunu kulağınızın arkasına atarak güzel bir modele sahip olabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Örgü modelleri

Kısa saçlar için örgü modeli
Kısa saçlar için yandan örgü

Arkadan topuz modeline benzer bu şekilde bir örgü saç modeli kullanabilirsiniz
Kısa saçlar için arkadan örgü

Veya yukarıda bahsettiğim gibi küçük bir örgü çok tatlı olabilir.
Küçük örgü saç modeli

Eğer özel bir davete veya modern ve dikkat çekici görünmeniz gereken bir yere gideceksiniz aşağıdaki aksesuarlar ve saç modelleri bunun için biçilmiş kaftan

Pırlantalı saç aksesuarı
Şık saç aksesuarı

Evet geldik saçlarımızı daha dikkat çekici yapacak şık ve dikkat çekici tokalara. Kırmızı gerçekten çok dikkat çekici bir renk. Kırmızı ruj ile kullanacağınız kırmızı bir toka çok uyumlu olacaktır.

Kırmızı kurdela toka
Orta boy saçlar için toka

Kurdela toka modelleri hoşunuza gidiyorsa aşağıdaki saç modeline bayılacaksınız
Kurdela toka ile saç modeli

Pırlantalı tokaları seviyorsanız aşağıdaki topuz modeli ile kullanabilirsiniz.

Pırlanta toka ile topuz

Geldik konumuzun sonuna. Umarım verdiğim saç modeli ve aksesuar fikirlerini beğendiniz. Daha fazla saç modeli görmek istiyorsanız saç stilleri sayfamızı incelemenizi öneririm.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir