Uzun saç modelleri

Uzun Saçlar İle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Uzun saçlar model seçenekleri bakımından diğer saçlara göre çok daha avantajlı. Ancak ortada seçecek bu kadar çok model olunca seçim yapmak zor olabiliyor. Bugün sizi bu yükten kurtaracağım 🙂 Eğer her gün yeni bir saç modeli denemek istiyorsanız ancak model konusunda kararsız kalıyor ve yaratıcı uzun saç modelleri arıyorsanız çok seveceğiniz bir yazı olacak.

Uzun Saçlar İçin Yaratıcı Saç Modelleri

Hazırsanız uzun saçlar için yaratıcı saç modelleri önerilerime başlıyorum 🙂 İlk önerim uzun saçlarına kesim yaptırmayı düşünenler için geliyor. Sonrasında günlük kullanabileceğiniz modeller ile devam edeceğiz. Eğer kalp yüz şekline sahipseniz kesinlikle düşünmeniz gereken bir saç modeli.

Kalp yüz şekline uygun uzun saç modeli

Şimdi sıra geldi 5-10 dakika gibi kısa bir sürede yapabileceğiniz yaratıcı uzun saç modelleri ile ilgili önerilerime! İlk olarak modern bir topuz modeli ile başlıyorum.

uzun saçlar için modern topuz modeli

Siz de benim gibi at kuyruğu saç modellerini seviyorsanız şık bir taç kullanarak aşağıdaki uzun saçlara uygun at kuyruğu saç modelini deneyebilirsiniz.

Uzun saçlar için at kuyruğu saç modeli

Küçük dokunuşlar ve aksesuarlar ile şık bir saç modeli yaratmak sandığınızdan daha kolay. Aşağıdaki modeli uygulamak sadece 1 dakika gibi kısa bir sürenizi alacak !

uzun saç modelleri

Yukarıdaki saç modelini nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız; tek yapmanız gereken aşağıdaki resimdeki gibi saçlarınızı ayırarak tokalamak!

Adım adım uzun saç modeli yapımı

Eğer şık ve modern görünmeniz gerekiyorsa benim size önereceğim saç modeli, düşük topuz saç modelleri olacaktır. Uzun saçlarınız ile kullanabileceğiniz ve kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu model ile harika görüneceksiniz!

uzun saçlar için düşük topuz saç modeli

Örgü saç modelleri biraz zaman ve emek isteyen saç modelleri arasında. Ancak harcadığınız emeğe ve zamana değecek harika bir tercih olacaktır. Aşağıdaki modeli ben çok beğendim. Eminim ki siz de çok beğeneceksiniz 🙂

uzun saçlar için örgü saç modelleri

Eğer uzun bir yüz tipine sahipseniz aşağıdaki model size tavsiye edebileceğim ve muhtemelen yüzünüze çok yakışacak bir saç modeli.

uzun yüz tiplerine uygun uzun saç modeli

Eğer salaş ve dağınık gözüken ancak tarz bir saç modeli arıyorsanız , aşağıdaki model uzun saçlarınız için muhteşeme bir seçim. Yüzünüzü ön plana çıkaracak ve cool bir görünüm yaratacak. Adım adım nasıl yapıldığını anlatan resimleri inceleyerek kolayca yapabilirsiniz!

uzun saçlar için salaş ve dağınık saç modeli

Sıradaki önerim basit ama yaratıcı ve dikkat çeken bir model arayanlar için geliyor.

yaratıcı uzun saç modelleri

Bu saç modelini uygularken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bitiş noktasında toka ile saçı sabitlemek. Aşağıdaki resmi incelerseniz ne demek istediğimi ve nasıl yapıldığını daha iyi anlayacaksınız

uzun kurdele saç modeli

Yandan kullanabileceğiniz düşük topuz saç modelleri, uzun saçlı kadınlara önerebileceğim bir diğer saç modeli. Eğer kakül kullanıyorsanız daha da güzel duracağını düşünüyorum 🙂

uzun saçlar için yandan düşük topuz

Uzun saçlar için saç modelleri önerilerim şimdilik bu kadar. Eğer uzun saçlar için diğer önerileri de görmek istiyorsanız , uzun saç modelleri kategorimiz de işinize yarayacak ve size ilham verecek onlarca saç modeli var. Trend saç renkleri ve saç kesimleri için sitemizdeki diğer yazıları incelemeyi unutmayın!


10 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir