Kısa saç modelleri

Kısa Saç Severler İçin Kırpık Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son zamanların en trend saç modelleri kısa saçlar oldu. Daha modern görünen bu saçları siz de kendinizde değişiklik yapmak için tercih edebilirsiniz. Farklı görünmek ve alışılmışın dışına çıkmak istiyorsanız kırpık saç modelleri sizin için son derece ideal.

Kırpık Saç ModelleriKırpık Saç Modelleri (3)

Peki kırpık saç modeli nedir?

İşte sizin için derlediğimiz en güzel kırpık saç modeli örnekleri.

Kırpık Saç Modelleri (12)Kırpık Saç Modelleri (2)Kırpık Saç Modelleri (5)

Kısa olsa da son derece kadınsı bir görünüm veren kırpık saç modeli, katlı kesilmiş kısa saçlara deniyor. Kısa kısa katlarla hareketlendirilmiş bu kısa saç modelleri özellikle oval yüz tipine sahip kadınlara yakışıyor. Saç tipiniz ne olursa olsun siz de saçlarınızı kırpık kestirebilirsiniz.

Kırpık Saç Modelleri (11)Kırpık Saç Modelleri (10)Kırpık Saç Modelleri (8)

Bu saç çok kısa ve hafif uzamış şekli ile de kabul görüyor. Dünyaca ünlü pek çok kadının da tercih ettiği bu saç modelini en iyi şekilde kullanabilmek için düzenli olarak saç bakımı yapmanızda fayda var. Saçlarınızın canlı, hareketli ve sağlıklı görünmesi için doğru şekli vermek de oldukça önemli. Kırpık saç modeline göre kestirdiğiniz saçlarınıza jöle ya da köpük gibi saç şekillendirme ürünleri ile dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Eğer kıvırcık saçlara sahipseniz ön kısımdaki saçları biraz daha uzun tutarak daha cool bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Kırpık Saç Modelleri (1)Kırpık Saç Modelleri (9)

Saçlarınız ince ve seyrekse bu tarz bir saç modeli ile saçlarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Kalın telli ve dolgun saçlara sahip olanlar için kırpık saç modelini kullanmak biraz zor olabilir. Bunun için saçlarınızı kestirirken ara makas attırılmasını isteyebilir ve saçlarınızı incelttikten sonra kırpık modelini yaptırabilirsiniz. Bu şekilde saçlarınıza daha kolay şekil verebilirsiniz.

Kırpık Saç Modelleri (7)Kırpık Saç Modelleri (4)

Bu saç modelini özel davetlerde çeşitli saç aksesuarları ile kullanarak çeşitlendirebilirsiniz. Kulakları da açıkta bıraktığı için gösterişli küpeler kullanmak için en ideal saç modellerinden biri olduğunu söylemek mümkündür. Kahve ya da sarı tonlarında gölgeli bir saç boyası ile birlikte kullanırsanız çok daha hareketli ve canlı bir saç görünümüne ulaşabilirsiniz.

Siz de modern görünen kısa saç modelleri arıyorsanız sizin için seçtiğimiz kırpık saç modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Kırpık Saç Modelleri (6)Kırpık Saç Modelleri (13)


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir