Dalgalı saç modelleri

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

2018 saç trendleri arasında yer alan romantik saç modelleri hem günlük hayatta hem özel davetlerde hem de iş hayatında tercih edebileceğiniz birbirinden güzel modelleri içeriyor. Eğer siz de sıkı topuzlardan, düz saçlardan ya da sıradan görünümlü saç modellerinden sıkıldıysanız trend olan romantik saç modelleri tam da size göre.

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (3)

İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel romantik saç modelleri.

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (21)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (6)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (9)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (8)

Romantik Dalgalı Saç Modelleri

İri maşalı dalgalar, romantik görünümü en iyi sağlayan saç modellerinden biri. Uzun ya da orta uzunlukta saçlarınız varsa iri bir maşa ya da düzleştirici yardımıyla saçlarınıza salaş bukleler kazandırabilirsiniz. Buklelerin çok nizami ve düzgün olmamasına dikkat etmeniz yeterli. Su dalgası görünümündeki saçlar romantik görünümü verecektir. Eğer saçlarınıza biraz daha çekidüzen vermek istiyorsanız dalga kazandırdığınız saçlarınızın yan tutamlarını burarak arkada birleştirebilir ve tel toka ile sabitleyebilirsiniz.

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (12)

Yandan yarım toplanmış saçlar da romantik kavramını tam olarak karşılıyor. İri maşa ile dalga yaptıktan sonra saçlarınızı salaş bir şekilde yandan toplayabilir ve topladığınız kısma saç aksesuarları ile hoş bir görünüm verebilirsiniz.

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (14)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (2)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (11)

Romantik Topuz Saç Modelleri

Katılacağınız özel bir davet, düğün, nişan ya da sünnet düğünü için saç modelleri arıyorsanız romantik bir topuz tercih edebilirsiniz. Şık abiye elbiselerle uyum sağlayacak ensede toplanmış salaş, dağınık bir topuz harika bir seçim olabilir. Zarif bir saç aksesuarı ile topuzunuzu daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (15)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (16)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (7)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (13)

Romantik Örgülü Saç Modelleri

Son yıllarda ön plana çıkan saç modellerinden biri olan örgülü modeller de romantik kategorisinde sayılabilir. Bunun için saçlarınızın ön kısmına taç örgü yapabilir ve diğer kısımlarını açık bırakabilirsiniz. Açık kalan kısımlarına dilerseniz iri ve gevşek dalgalar kazandırabilirsiniz.

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (18)

Saçlarınızı ikiye ayırıp Hollanda örgüsü yaptıktan sonra örgüleri başınızın üstünde tel tokalar ile sabitleyerek harika bir örgülü saç modeli elde edebilirsiniz. Perçem ya da kahkülünüz varsa bu model size daha çok yakışacak demektir. Örgülerinizi hafifçe gevşeterek salaş bir görünüm verdikten sonra dilerseniz çeşitli saç aksesuarlarıyla örgülü topuzunuzu daha romantik bir hale getirebilirsiniz.

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (1)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (5)

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (19)

İşte sizin için seçtiğimiz diğer romantik saç modelleri

Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (10)        Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (17)   Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (20)  Stilinize Feminenlik Katacak Romantik Saç Modelleri (22)

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir