Kısa saç modelleri

İnce Telli Saçlar İçin Kısa Saç Modeli Önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

İnce telli saçlara sahipseniz üzülmenize gerek yok! Çünkü doğru saç kesimini tercih ederek çok şık ve dolgun bir saç görünümüne kavuşabilirsiniz. İnce telli saçlar için en doğru kesimler tabi ki kısa kesimler olacaktır. Bu saç kesimleri hem saçlarınızı olduğundan daha dolgun ve sağlıklı gösterecek hem de çok daha şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Eğer saçlarınızın ince ve hacimsiz görünümden sıkıldıysanız saçlarınızı kısa kestirerek tarzınızı değiştirmemeniz için hiç sebep yok!

İnce Telli Saçlar için Kesim Önerileri

Bu yazımızda ince telli saçlara sahip kadınların uygulayabileceği ve çok güzel sonuçlar alabileceği kısa saç kesimlerini bir araya getirdik. İşte ince telli saçlara önerdiğimiz kısa saç modelleri!

Dalgalı modeller ince telli saçları olduğundan çok daha dolgun ve canlı gösterecektir. Aşağıdaki örnekteki gibi bir model ile çok şık görünebilirsiniz!

Dikkat çekici olmaktan hoşlanıyorsanız aşağıdaki saç modelini tercih etmemeniz için hiç sebep yok!

Pixie adı verilen çok kısa saç modelleri sizin ilk tercihleriniz arasında olmalı. Perçem ile kullanıldığında oldukça zarif bir hava yaratan bu modeller ince telli saçlar içinde oldukça kullanışlı.

Bob kesimleri de kullanabileceğiniz saç modelleri arasında. Bob tarzı katlı kesimler ile de aradığınız dolgun görünüme kavuşabilirsiniz.

Eğer ince telli saçlarınız için model değişikliği yapmak yerine bakım yapmayı düşünüyorsanız ince telli saçlar nasıl kalınlaştırılır? başlıklı yazımızı okuyarak aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir