Gelinlik Modelleri

Romantik Gelinlik Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gelinlik dünyası, sonsuz bir çeşitliliğe sahip olduğu için gelin adayları hem kendi vücut tipine hem de kendi tarzlarına uygun harika gelinlikler bulabiliyor. Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzde kusursuz bir gelin olmak için size en uygun ve en güzel gelinliği seçmek istediğinizi biliyoruz. Hayalinizdeki gelinliği giyerek kendinizi hem çok iyi hem de kusursuz hissedebileceksiniz.

Romantik gelinlik modelleri

Gelinlik arayışı içinde olan gelin adayları için romantik gelinlik modellerini derledik. İşte önerilerimiz!

Dantelli Romantik Gelinlik Modelleri

dantelli gelinlik modeli

Dantelin gelinliklere kattığı hava ile kusursuz görünmeniz mümkün. Eğer hayallerinizdeki gelinlik romantik izler taşıyorsa dantelli gelinlik modelleri arasından seçim yapmanız doğru bir karar olacaktır.

dantelli gelinlik

Uzun ve dantelli kolları olan, omuzları dantelli kayık yakalı ya da tamamı dantel ile kaplanmış gelinlikler romantik tarza sahip olan modeller arasına giriyor. Beyaz rengin yanı sıra dantelli gelinliklerde kırık beyaz ve krem rengi de son derece romantik bir tarz yaratıyor. Tarihi mekanda, şık bir restoranda ya da kırda düğün yapacaksanız romantik gelinlikler en doğru seçim olacaktır.

Düz Kesimli Romantik Gelinlikler

düz kesimli gelinlik modelleri

Düz kesimli gelinlikler, kabarık etekli gelinliklerden daha çok romantik bir duruş sergiliyor. Bel kısmından aşağı doğru bollaşan, uçuş uçuş bir eteğe sahip olan gelinliklerle her adımınızı attığınızda etrafınızdakileri büyüleyebilirsiniz. Üst kısmı danteller ya da işlemelerle süslenmiş etek kısmı ise şifon olan modeller ile romantik bir gelin görünümüne kavuşabilirsiniz.

Farklı Detaylarla Harika Gelinlikler

v yaka sırtı açık gelinlik modeli

Romantik izler taşıyan diğer gelinlikler arasında 2016 gelinlik modelleri arasında yükselişe geçmiş olan derin V yakalı ve sırtı açık gelinlikler yer alıyor. Sırt ya da göğüs dekoltesi ile büyüleyici görünmek ve romantik gelinlik trendine ayak uydurmak için bu tarz bir gelinlik giymeyi tercih edebilirsiniz. Göğüs kısmında ışıltılı taşlarla işleme bulunan modeller de etkileyici olabilir.

işlemeli v yakalı gelinlik

Kol kısmı dökümlü şekilde inen veya uzun kuyruklu gelinlik modelleri de bu romantik görünümü destekleyen modeller arasında yer alıyor.

uzun kuyruklu gelinlik

Romantik Gelinlik Modelleri

Sizin için derlediğimiz romantik gelinlik modellerine göz atabilir ve hayallerinizdeki gelinlik için fikir edinebilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz romantik gelinlik modelleri!

düz kesimli romantik gelinlikler

işlemeli düz kesim gelinlik

güzel gelinlik modeli

sırtı açık dantelli gelinlik

zarif gelinlik modeli

dantelli romantik gelinlik

romantik gelinlik modelleri

romantik gelinlikler

tüllü romantik gelinlik modeli

tek omuzlu romantik gelinlik modeli

sırt dekolteli romantik gelinlik modeli

Daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa diğer gelinlik modelleri önerilerimizi incelemeyi unutmayın!


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir