Gelinlik Modelleri

Tek Askılı Gelinlik Modelleri – En Şık 20 Tek Askılı Gelinlik Modeli

tarafından tarihinde yayınlandı.

Hayallerinizdeki gelinliği arıyor ve düğün gününüzde herkesi büyülemek istiyorsanız sayısız gelinlik modeli arasından kendinize en uygununu seçmelisiniz. Gelinlik modelleri hem vücut tipine hem tarza hem de düğün temasına uygun bir şekilde seçilmelidir. Ancak tüm bunların yanında kendi hislerinize de önem vermelisiniz. Hayatınız boyunca hayal ettiğiniz ve giymek istediğiniz gelinlik modelini seçmek için önünüzde hiçbir engel yok.

güzel omuzdan tek askılı gelinlik

Eğer hala nasıl bir model seçeceğinize karar vermediyseniz size modası geçmeyen ve son zamanlarda özellikle kır düğünleri için ideal olan bir gelinlik modeli sunabiliriz. Tek askılı gelinlik modelleri, son derece zarif ve asil bir görünüme ulaştırıyor. Eğer gelinliğinizin üst kısmında farklı bir detay arıyorsanız ve bunun nasıl bir detay olacağına karar veremiyorsanız tek askılı modelleri düşünmenizde fayda var.

pırlantalı tek askılı gelinlik modeli

Tek Askılı Gelinlik Modelleri

Tek askılı gelinlik modellerinde tüm ilgi üst kısımda olduğu için genellikle diğer kısımlar daha sade bir şekilde tasarlanır. Göğüs dekoltesini harika bir görünüme kavuşturan tek askı detayının ön planda olması için takı kullanımını ve saç modeliniz de buna göre seçmelisiniz.

zarif tek askılı gelinlik

Tek askılı modellerde hem kabarık, hem düz kesimli hem de balık formuna rastlamak mümkün. Ancak en kusursuz görünümü istiyorsanız kesinlikle düz formlu gelinlikleri seçmenizi öneririz. Tek askı modeli bohem, Retro ve helenistik bir görünüm de sunduğundan bel kısmından aşağı salaş bir şekilde inen etek çok daha tamamlayıcı olacaktır. Tek askılı ve şifon eteğe sahip bir gelinlik ile yan örgü ve çiçeklerden bir taç kullanabilir ve kır düğünü için muhteşem bir görünüme kavuşabilirsiniz.

tek askılı gelinlik modelleri 2017

Elbette tek askılı gelinlik modelleri yalnızca kır düğünleri için değil salon düğünleri için de tercih edilebilir. Özellikle balık formlu gelinlikler tek askı dekoltesi ile birleştiğinde ortaya son derece asil ve zarif bir görünüm çıkabiliyor. Kabarık gelinliklerde daha fazla gösteriş istiyorsanız da yine tek askı detayını kullanabilir ve gelinliğinizin göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

tek askılı gelinlik modelleri

Tek askılar, kimi zaman sadece bir tül, kimi zaman düz bir şerit kimi zaman ise çiçeklerle süslü bir şekilde tasarlanabiliyor. Size en uygun modeli seçmek için derlediğimiz tek askılı gelinlik modellerine göz atabilirsiniz.

güzel tek askılı gelinlik modelleri

omuzdan tek askılı gelinlik modeli

omuzdan tek askılı gelinlik modelleri

omuzdan tek askılı gelinlik

omuzdan tek askılı gelinlikler

tek askılı balık formlu gelinlik

tek askılı gelinlik modelleri 2013

tek askılı gelinlik modelleri 2015

tek askılı gelinlik modelleri 2016

tek askılı gelinlik modelleri 2018

 

tek askılı gelinlik

tek askılı gelinlikler

tek askılı modeli

 

tek omuzdan askılı gelinlik modelleri


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir