Gelinlik Modelleri

Karaktere Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılır?

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kadınlar için hayatının en önemli günlerinden biri olan düğün günü, her açıdan kusursuz olması gereken bir gündür. Ve bu günü kusursuzlaştıran en önemli detay gelinlik seçimidir. Eğer hazırlıklara yeni başlayan ya da başlayacak olan bir gelin adayıysanız gelinlik seçimi için fikirlere hayır demezsiniz.

Karaktere Göre Gelinlik Seçimi

karaktere göre gelinlik

İşte seçim konusunda işinizi bir nebze olsun kolaylaştıracak karaktere göre gelinlik seçme rehberi..

Romantik ve Duygusal Gelin Adayları İçin

kalp yakalı gelinlik modelleri

Eğer son derece duygusal ve romantik bir kişiliğe sahipseniz gelinlik seçiminizi de romantik modellerden yapmalısınız. Bunun için en uygun model hiç kuşkusuz kalp yakalı gelinlik modelleridir. Sakin ve duygusal yapınıza en uygun detay olan kalp yakanın yanı sıra düz formlu ve şifon kumaştan yapılan gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Özgüvenli ve İddialı Gelin Adayları İçin

vücudu saran gelinlik modeli

Kendinize güveniniz yerindeyse ve çevreniz tarafından iddialı ve güçlü bir birey olarak tanımlanıyorsanız sizin için en uygun gelinlik modeli, vücudu saran gelinliklerdir. Bu gelinlikler vücudunuzu tamamen sarar ve hatlarınızı ön plana çıkarır. Kadınsılığınızı ön plana çıkarmaktan çekinmeyen özgüvenli bir yapıya sahipseniz bu gelinlik modelini tercih etmelisiniz.

İlgi Çekmeyi Seven ve Kendini Prenses Gibi Hisseden Gelin Adayları İçin

kabarık prenses gelinlik modeli

Birçok kadın masal prensesleri gibi görünmeyi çocuklarından bu yana ister. Eğer siz de böyle bir ruh taşıyorsanız prenseslere yakışan kabarık gelinlik modelleri sizin için en ideal seçimdir. Etek kısmı kabarık olan ve üst kısmı pırıltılı taşlarla süslenmiş gelinlik modellerini tercih edebilir ve düğün gününüzde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Model önerilerine ihtiyacınız varsa kabarık gelinlik modelleri ile ilgili yazımızı okumanızı öneririm.

Geleneklere Bağlı ve Ciddi Gelin Adayları İçin

a kesim gelinlik modeli

Eğer ciddiyet sahibi bir insansanız ve klasik olan her şeyi önemsiyorsanız kesinlikle A kesim gelinlik modellerini tercih etmelisiniz. En eski gelinlik modellerinden olan ve hiçbir zaman modası geçmeyen bu gelinlik modeli ile harika görünebilirsiniz.

Çekici ve Kadınsı Gelin Adayları İçin
balık formlu gelinlik model örnekleri
Vücudunuza güvenen, çekici olduğunu bilen ve kadınsılıktan hoşlanan bir kişiliğe sahipseniz sizin için en uygun gelinlik modeli hiç kuşkusuz balık formlu gelinliklerdir. Vücut hatlarınızı ön plana çıkaran ve şık modeliyle sizi daha da çekici gösteren bu gelinlikler, düğün gününüzde kusursuz görünmenizi sağlayabilir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir