Gelinlik Modelleri

2016 Gelin Adayları İçin Kemerli Gelinlik Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gelinlik dünyasında hiç modası geçmeyen ve yıllar geçse bile hala popülerliğini koruyacak olan gelinlik modelleri vardır. Bu tür gelinlikleri giydiğinizde düğününüzden yıllar sonra bile kendinizi güzel görür ve modaya uygun bulursunuz. İşte bu gelinlik modelleri arasında yer alan kemerli gelinlik modelleri, 2016-2017 gelinlik koleksiyonları içerisinde de göze çarpmayı başarıyor. Kemer detayı, beli çok daha ince gösterdiği için gelinliklerde de en çok kullanılan detay haline geliyor.

kemerli gelinlik modeli

Etek kısmı kabarık olsa bile kemer ile beli ön plana çıkararak harika görünmek mümkün. İster büyük bedenli olun ister zayıf, kemerli gelinlikler vücut proporsiyonunuzu harika göstermek için yeterli. Kemerin yerini değiştirerek vücut tipinizi dengeli bir şekle sokabilir ve düğün gününüzde kusursuz görünebilirsiniz. Elbette kemerin yeri kadar gelinlik ile olan uyumu da önemli. Işıltılı, taşlı, gösterişli kemerler gelinliğe bambaşka bir hava kazandırıyor.

Kemerli Gelinlik Modelleri

kemerli gelinlikler

Kemerli gelinlik modellerinde genellikle kemerler göğsün hemen altına takılıyor. Gelinliğin etek kısmına yüksek bel görünümü veren bu detay ile bacak boyunuz olduğundan daha uzun görünebiliyor. Hem kabarık eteklerde hem de balık formlu gelinliklerde bu hileyi kullanarak vücut şeklinizi değiştirmeniz mümkün. Elbette kemeri hatalı kullanırsanız da vücut şeklinizi kötü gösterme ihtimaliniz de var. Örneğin kabarık etekli bir gelinlikte kemerinizi göbeğinizin üstünde ya da daha altında kullanırsanız vücudunuzun üst kısmı daha uzun ve bacaklarınız daha kısa görünür. Bu da kötü bir görünüme neden olur. Gelinliklerde kemer kullanımı her zaman belin tam ortasında ya da göğsün biraz aşağısında olmalıdır.

pırlantalı kemerli gelinlik

Sade bir gelinlik seçtiyseniz biraz ışıltı kazandırmak için taşlı kemerler kullanabilirsiniz. Kemerli gelinlik modellerinin en büyüleyici yanı budur. Işıltılı kemerler gelinliği bambaşka bir havaya sokar. Işıltılı taşlar, inciler ya da çiçek figürleri işlenmiş kemerler ile harika görünebilirsiniz. Straplez, düşük omuzlu ya da V yakalı gelinliklerde kemer kullanmak mümkündür. Gelinliğinizin tamamı dantelli ya da farklı işlemelere sahipse ince bir kemer kullanabilirsiniz. Tam tersi olarak sade ve düz formlu bir gelinlik tercih ettiyseniz kalın ve gösterişli bir kemer ile dengeli bir görünüm yaratabilirsiniz.

2016 – 2017 Kemerli Gelinlik Modelleri

kemerli gelinlik modelleri

kemerli dantelli gelinlik

kemerli güzel gelinlik

kemerli gelinlik

kemerli gelinlik modelleri 2016

dantelli kemerli gelinlik modeli

büyük beden kemerli gelinlik

kabarık kemerli gelinlik modelleri

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir