Ünlülerin saç modelleri

Ünlülerin saç modelleri, trendleri belirleyen ve modaya yön veren saç modelleridir. Bu yüzden yeni saç modeli seçerken, eğer popüler bir model olmasını istiyorsak ünlülerin kullandığı saç modelleri arasından seçim yapmaya çalışırız. Bu kategorimizde yerli ve yabancı ünlülerin saçlarını paylaşarak size ilham kaynağı olacak ve seçim yapmanıza yardım edeceğiz.

Yabancı ünlülerin saç modelleri kısa bir süre sonra ülkemizde de beğenilip uygulanmaya başlar ve Türk ünlülerimiz de genelde bu saç modellerini tercih ederler. Burada bütün bu ünlülerin saç modellerini ve nasıl yapıldıklarını sizlerle paylaşacağız. Ancak unutmayın ki her saç modeli size uygun olmayabilir, ünlülerin üzerinde görüp beğendiğiniz saç modelleri size aynı şekilde yakışacak diye bir şey yok. Yüz hatlarınız , göz renginiz ,ten renginiz hatta ve hatta boyunuzun uzunluğu bile bunu etkilemektedir. Seçim yaparken bunlara dikkat etmenizde fayda var.

Son yıllarda özellikle Türk ünlüler ombre saç modellerini tercih ediyorlar.Bunun tercih edilmesinin ve bu kadar kullanılmasının sebebi balyaj ve diğer tekniklere göre çok daha doğal durmasıdır.

Ayrıca kısa saç modelleri de revaçta olan saç modelleri arasında. Özellikle rahatlığı ve doğallığı seven Demet Evgar, Tuba Büyüküstün , Berna Laçin , Meltem Cumbul , Bendeniz gibi Türk ünlüler kısa saçları tercih etmiştir. Yabancı ünlülerde ise Rihanna , Winona Ryder , Kate Moss , Tyra Banks , Keira Knightley , Natalie Portman , Victoria Beckham , Katie Holmes , Emma Watson , Carey Mulligan , Anne Hathaway , Michelle Williams , Charlize Theron , Jennifer Lawrence gibi ünlüler kısa saçları tercih edenler arasındadır.

Ayrıca kahküllü kesimler ünlüler tarafından bu sene çok tercih edilen kesimler arasındadır. Özellikle kahküllü bob saç modeli Emma Stone , Michelle Williams , Taylor Swift , Katy Perry , Emma Roberts , Julianne Hough , Zooey Deschanel , Anna Faris , Cate Blanchett , Katie Holmes gibi ünlüler tarafından tercih edilmiştir. Kıvırcık ve kahküllü saç modelleri de oldukça revaçtadır. Beren Saat son dönemlerde kıvırcık saç modelleri kullanmaktadır.Beren saat saç modelleri isimli konumuzdan bu modellere ulaşabilirsiniz

Yukarıda Yabancı ve Türk ünlülerin saç modelleri ile ilgili paylaştığımız saç modelleri ve trendlere ulaşabilirsiniz.Bu kategorimizde bu modellerin hepsini size anlatmaya çalışacağız. Elimizden geldiğince ünlülerin saç modelleri kategorimize en son saç modelleri eklemeye çalışıyoruz.Ancak unuttuklarımız ve gözden kaçırdıklarımız olabilir. Saç modellerini ve stillerini araştırmamızı ve paylaşmamızı istediğiniz ünlüler var ise yorum yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.