Ünlülerin saç modelleri

Burcu Biricik’in Stili, Saçları ve Makyajı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sempatikliğiyle en sevilen kadın oyuncular arasında yer alan Burcu Biricik, Hayat Şarkısı adlı dizideki Hülya karakteriyle hem oyunculuğunu hem de sevimliliğini kanıtladı. 2011 yılındaki Artiz Mektebi adlı yarışmada birinci olmasıyla birçok kişinin gönlünde taht kuran Biricik, başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği, sempatikliği ve doğallığıyla da konuşuluyor. Burcu Biricik’in stiline ve doğal güzelliğine daha yakından bakmaya ne dersiniz?

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Burcu Biricik, Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi gibi dizilerde de oyunculuğunu konuşturmuştu. Sarı, kıvırcık saçları, yeşil gözleri ve sempatik gülüşüyle hemen herkesin sevdiği güzel oyuncu, günlük hayatında doğallığı tercih ediyor.

Burcu Biricik Sarı Saç Rengi Boya Numarası

Sarı saçlarıyla büyüleyen sempatik oyuncu, dalgalı ve kısa sarı saçları birçok kişiye de ilham olmuştu. Burcu Biricik’in kullandığı sarı tonu altın sarısıdır. Bu renge ulaşmak için kullanmanız gereken boya Voila’dan 10.3 numaralı boyadır.

Burcu Biricik Makyajı

Makyaj olarak ise kırmızı, nar çiçeği rujlar, sade göz makyajı ve canlı allıklar tercih ediyor. Güzelliğini ön plana çıkaran dozunda makyajını stiliyle harika bir şekilde bütünleştiriyor.

Burcu Biricik Stili

Dizilerdeki karakterlerinde olduğu gibi günlük hayatında da özenli ve şık giyinmeyi tercih ettiğini söylemek mümkün. Doğal ve sempatik olduğu kadar feminen ve çekici bir kadın aynı zamanda. Şık skinny pantolonlar, topuklu ayakkabılar, salaş hırkalar ve ceketler tercih ediyor. Kimi zaman salaş kombinlerle kimi zaman ise stilettolu feminen stiliyle karşımıza çıkan Burcu Biricik’in muazzaam stiline daha yakından bakmak için seçtiğimiz örneklere göz atabilirsiniz.

Burcu Biricik Saç Modelleri

Hayat Şarkısı adlı dizide kısacık kestirdiği saçlarıyla karşımıza çıkmıştı. Genellikle dalgalı modelleri tercih eden güzel oyuncunun kullandığı modelleri aşağıda bulabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir