Ünlülerin saç modelleri

Gizem Karaca’nın Stili, Makyajı ve Saçı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sarı saçları ve doğal güzelliği ile birçok kişinin yakından takip ettiği Gizem Karaca, son zamanlarında en sevilen genç kadın oyuncuları arasında yer alıyor. Birçok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncunun makyaj ve saç tercihlerine, günlük stiline ve kombinlerine yakından bakmaya ne dersiniz?

9 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Karaca, oyunculuk kariyerine başlamadan önce 2011 yılında Miss Turkey adlı güzellik yarışmasında 2. Olmuştur. Güzelliğinin kanıtlanmasının hemen ardından bir başrol ile karşımıza çıkan Karaca, Eve Düşen Yıldırım adlı dizi ile çok konuşuldu. Bu dizinin ardından Adını Feriha Koydum adlı dizinin bir uzantısı olan Emir’in Yolu adlı dizide başrol oynadı. Birkaç proje sonrasında ise Güzel Köylü adlı dizi ile tekrar televizyonlara konuk olan Gizem Karaca bu dizi ile hayran kitlesine ulaşmıştır.

Doğal ve zahmetsiz bir güzelliğe sahip olduğu için abartılı saç ve makyajlar yapmayı tercih etmeyen Gizem Karaca sarı, karamel ve kahverengi saçlarla karşımıza çıktı. Genellikle sarı saçlarıyla anımsansa da karamele kaçan kumral renkleri de denemiştir. Yok denecek kadar az bir makyaj yapmayı tercih ettiği de gözlerden kaçmıyor.

Günlük stilinde ve özel günlerde doğal, rahat ve risksiz seçimler yapmayı tercih ediyor. Tek renkli kıyafetler ve minimal tercihler yapıyor.

Gizem Karaca’nın günlük stiline ve saç-makyaj tercihlerine daha detaylı göz atmaya ne dersiniz?

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir