Ünlülerin saç modelleri

Özge Gürel’in Stili, Makyajı ve Saçı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gençlerin en sevdiği oyunculardan biri olan Özge Gürel, güzelliği ve stili ile çok konuşuluyor. Sağlıklı ve gür saçları, makyajı ve stiliyle özellikle 14-18 yaş grubunun favori oyuncusu olan Özge Gürel’in stiline yakından bakmaya ne dersiniz?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul Silivri’de dünyaya gelmiş olan Özge Gürel, oyunculuk kariyerine çok kısa bir zaman içinde başladı. Oyuncu olmaya karar verdikten sonra çeşitli eğitimler almasının ardından Kızım Nerede adlı dizide ilk kez rol alan Gürel, Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl ve Medcezir gibi popüler dizilerde rol alarak kariyerine devam etti. Gençlerin favori dizisi Medcezir’de stili ve güzelliği ile dikkat çekmesinin ardından 2014 yılında yayınlanan Kiraz Mevsimi adlı dizide ilk başrolüne başladı. Bu dizide güzelliğiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Özge Gürel şimdilerde Dolunay adlı dizi ile kariyerine devam ediyor.

İlk bakışta çikolata kahve, su dalgalı, kahküllü ve son derece parlak saçlarıyla dikkat çeken Özge Gürel, günlük hayatında da farklı saç modelleri yapmayı tercih ediyor. Kahkül kullanımının yanı sıra at kuyruğu, topuz ya da yarım topuz gibi çeşitli modelleri kendine yakıştırmayı biliyor. Makyaj konusunda da eyeliner, kırmızı ruj, pembe allık gibi cesur tercihler yapmayı seviyor. Özellikle eyeliner ve koyu  ruj makyajı günlük hayatında da kullandığını söylemek mümkün.

Şık stili ve modern kombinleriyle büyüleyen Özge Gürel’in fotoğraflarına bakmaya ne dersiniz?

özge gürel


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir