Ünlülerin saç modelleri

Yağmur Tanrısevsin’in Stili, Saçları ve Makyajı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Genç kadın oyuncular arasında yer alan Yağmur Tanrısevsin, çeşitli dizilerde rol alarak oyunculuk kariyerine devam ederken güzelliği ve sempatikliği ile hayran kitlesini de büyütmeye devam ediyor. Yağmur Tanrısevsin’in günlük hayatındaki kombinlerine, saç ve makyaj tercihlerine daha yakından bakmaya ne dersiniz?

24 Ağutos 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelen Yağmur Tanrısevsin, oyunculuk kariyerine 2011 yılında yayınlanan ve çok sevilen Adını Feriha Koydum adlı dizide konuk oyunculuk ile başlamıştır. Bu dizide fark edildikten sonra Pis Yedili, Kaçak gibi dizilerde de oynamıştır. Güneşi Beklerken adındaki gençlik dizisindeki rolü ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Bu dizideki saçları ve doğal güzelliği ile genç kitlenin dikkatini çekmesinin ardından en sevilen genç kadın oyuncular arasında yerini almıştır. Şimdilerde Keremcem ile başrollerini paylaştığı İki Yalancı adlı dizi ile ekranlarda yer alıyor. Bu dizide de şık stiliyle dikkat çekiyor.

Bir dönem sarı saçlara sahip olsa da genellikle çikolata kahve saçları ile hayatına devam ediyor. Doğal ve sempatik olduğu için doğal kahve tonları çok daha yakışıyor. Makyaj olarak da hafif ve fresh tercihler yapıyor. Şeftali allıklar, bronz göz makyajı ve nude rujlar kullanmayı tercih ediyor.

Günlük stilinde de tam olarak genç kız stiline sahip olduğunu söylemek mümkün. Kot şortlar, beyaz spor ayakkabı, topuklu sandaletler ve sırt çantaları ile harika bir günlük stil oluşturuyor.

İşte Yağmur Tanrısevsin’in stili;


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir