Ünlülerin saç modelleri

Meriç Aral’ın Stili, Makyajı ve Saçları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Farklı stili, güler yüzü, güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla yeni dönem genç oyuncular arasında çok sevilen Meriç Aral, oyunculuk kariyerine devam ediyor. Sempatikliğiyle kısa sürede hayran kitlesine ulaşan Meriç Aral’ın sıradışı kombinlerine, cool tarzına ve makyaj alışkanlıklarına yakından bakmaya ne dersiniz?

1 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğan Meriç Aral, oyunculuk yapmaya karar vermesiyle birlikte çeşitli eğitimler almıştır. Medcezir adlı popüler gençlik dizisinde Hale karakterine hayat vermesiyle birlikte birçok kişinin dikkatini çeken Aral, hem güzel hem de sempatik oluşuyla kısa sürede sevildi. Unutursam Fısılda gibi popüler bir filmde yer almasıyla birlikte oyunculuktaki başarısını kanıtlamasının ardından Yüksek Sosyete adlı dizi ile sevenlerinin karşısına çıktı. Özellikle bu dizideki tarzı ve güzelliği çok dikkat çekti.

Meriç Aral Saç Rengi Boya Numarası

Kahküllü ve koyu kahverengi saçları birçok kişiye ilham oldu. Meriç Aral’ın koyu kahverengi saç rengine ulaşmak için kullanmanız gereken boya numarası Syoss 3.1 koyu kahverengidir. Marjinal stiline uyum sağlayan saçlarına ek olarak doğal makyajı da dikkat çekiyor. Genellikle sade göz makyajı yapmayı tercih etse de kimi zaman kıpkırmızı bir ruj ile çekici görünmeyi başarıyor.

Günlük hayatında genellikle rahat tercihler yapsa da bu rahat kombinlerinde stil sahibi olduğunu kanıtlayan seçimler yapıyor. Basic tişörtler, vintage takılar, boyfrend ceket ve pantolonlar, spor ayakkabılarla oluşturduğu günlük stili tarzı hakkında fikir veriyor. Hem makyajı hem de kombinleriyle modayı yakından takip ettiği de gözlerden kaçmıyor.

Meriç Aral’ın harika stiline ve kombinlerine yakından bakmak için derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir