Ünlülerin saç modelleri

Neslihan Atagül’ün Stili, Saçları ve Makyajı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yeşil gözleriyle genç oyuncular arasında en sevilenlerden biri olan Neslihan Atagül, ilk olarak Yaprak Dökümü’ndeki Deniz karakteriyle çok sevilmişti. Televizyon ekranlarında büyüdüğüne şahit olduğumuz kadın oyunculardan biri olması da sevilmesinin en büyük nedenlerinden biri. 20 ağustos 1992 yılında İstanbul’da doğan Neslihan Atagül, Fatih Harbiye dizisi ile oyunculuğunu da kanıtladı. Son olarak Kara Sevda adlı dizi ile birçok kişinin hayranlığını kazanan Atagül’ün stilini incelemeye ne dersiniz?

Makyajsız halinin de çok güzel olması doğal bir güzelliğe sahip olduğunu gösterse de ağır makyajın da çok yakıştığını söylemek mümkün. Özellikle son dizisi Kara Sevda’da şık tarza sahip bir karakteri canlandırmasıyla bu stilin de çok yakıştığını kanıtladı.

Neslihan Atagül Saç Rengi Boya Numarası

Neslihan Atagül’ün sarı ışıltılı açık kumral saç rengi için kullanmanız gereken boya numarası Wella Koleston Naturals 7/0’dır.

Şık kombinleriyle de harika görünmesine rağmen günlük stilinde genellikle daha rahat kombinler tercih ediyor. Kot şortlar, sneakers ayakkabılar ve rahat tişörtler tercih eden Neslihan Atagül, makyaj olarak da genellikle dumanlı göz makyajı tercih ediyor. Yeşil gözlerini ön plana çıkaran hafif koyu göz makyajı ile birlikte nude rujlar ve bronz allıklar tercih ediyor. Kumral saçlarını genellikle  doğal dalgalı olarak görünüyor. Ancak at kuyruğu ve doğal topuz modellerini de tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Doğallığının yanı sıra stilinde çoğu zaman iddialı tercihler yaptığı da gözlerden kaçmıyor. Cool bir tarza sahip olan Neslihan Atagül, son olarak düğünündeki şık görüntüsüyle herkesi kendine hayran bırakmıştı.

İşte Neslihan Atagül’ün harika stili!


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir