Ünlülerin saç modelleri

Yasemin Allen’in Stili, Saç Rengi ve Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sarı saçları ve uzun boyuyla herkesin gönlünü çalmayı başaran kadın oyunculardan biri olan Yasemin Allen, hem stili hem de güzelliği ile ilham olmaya devam ediyor. Birçok dizi ve filmle karşımıza çıkan güzel oyuncu, başarılı oyunculuğunun yanı sıra düzgün fiziği, yüz hatları, sarı saçları ve şık stili ile dikkat çekiyor. Yasemin Allen’in güzelliğinin sırrına ve şık stilinin detaylarına göz atmaya ne dersiniz?

10 Temmuz 1989 yılında İngiltere’de dünyaya gelen Yasemin Allen, Yeşilçam’ın usta isimlerinden biri olan Suna Yıldızoğlu’nun kızıdır. Hem güzelliğini hem de oyunculuk yeteneğini annesinden alan Yasemin Allen, birçok dizi ve filmle bunu kanıtladı. İlk dizisi 2008 yılında çekilen Elif dizisi olsa da en çok Muhteşem Yüzyıl adlı dizideki Fatma Haseki Sultan karakteri ile akıllara kazındı. Bu diziden sonra 2014 yılında yayınlanan Şeref Meselesi adlı dizide ise hayranlarını daha da büyüledi.

Yasemin Allen Saç Rengi Boya Numarası

Doğal sarışın olan Yasemin Allen, saçları genellikle sarı tonları arasında gidip geliyor. Yasemin Allen’in kullandığı sarı saç rengine ulaşmak için kullanmanız gereken boya Palette’den Palette Deluxe 9.0 numaralı boyadır. Kimi zaman ışıltılar katılan kimi zaman ise doğal bir sarı ile gördüğümüz Allen’in saçları ince telli ve düz. Genellikle omuzlarda olan saçlarını son zamanlarda küt kestirerek farklı bir tarzla karşımıza çıktı.

Hem günlük stilinde hem de özel davetlerde son derece şık kombinler yaptığını söylemek mümkün. Şık elbiseler, yüksek belli pantolonlar ve topuklu ayakkabılar en çok kullanıldığı parçalardan.

Yasemin Allen’in Stili ve Kombinleri

İşte Yasemin Allen’in stili,saçı,makyajı ve kombinlerini içeren fotoğraflar;


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir