Ünlülerin saç modelleri

Beren Saat’in Saç modelleri ve bu modellerin yapılışları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Aşk-ı Memnu dizisinden tanıdığımız güzelliği ve oyunculuğu ile halkın kısa sürede beğenisini kazanan Beren Saat dizide ve günlük yaşamda kullandığı saç modelleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Her saç modelini kendisine bir şekilde yakıştırmayı başaran ünlü oyuncu koşuşturmacalı yaşamının içinde saçlarının bakımını da ihmal etmiyor.Durum böyle olunca pek çok genç kız Beren Saat’ in saçlarını örnek alıyor ve kendi saçlarına uygulamaya çalışıyor. Saçları ile dikkat çeken güzel ve yetenekli oyuncu Beren Saat’in saç modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Beren Saat Saç Modelleri

Beren Saat o diziden o reklam çekimine koşarken sürekli ısıya ve yoğun kimyasala maruz kalan saçlarını asla ihmal etmiyor.
Beren Saat, tercih ettiği saç stilleri ile genç hanımları imrendirecek kadar dikkat çeken bir oyuncudur. Siz de bu yetenekli ve güzel kadının saç şekillerine dikkat edenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Çünkü bugün sizler için Beren Saat’in çekimlerde ve günlük yaşantısında kullandığı saç modellerini inceleyeceğiz.

beren saat saç modelleri

Beren Saat Kıvırcık Saç Modelleri

Beren Saat, hem günlük yaşamında hem de dizi ve reklamlarda çok fazla kullandığı kıvırcık saç modellerine çok farklı şekiller ile değişiklik ve şıklık katıyor. Pek çoğumuzun beğeni duyduğu doğal görünümlü kıvırcıkların bir diğer ismi de kırık maşa olarak biliniyor. Beren Saat bu saç modelini çok sık kullanmakla aslında çok doğru bir şey yapıyor, böylece hem doğal hem de her an bakımlı bir kadın idolü olmayı başarıyor. Kırık fön olarak da bildiğimiz kıvırcık saç modelleri her saç rengi ile de uyum sağlıyor ve Beren Saat’e oldukça hoş bir görünüm kazandırıyor.
beren saat'in Kıvırcık saç modelleri
beren saat Kıvırcık saç modelleri
beren saat'in kullandığı Kıvırcık saç modelleri
beren saat Kıvırcık saç modeli

Bu model, uzun süre dayanıklılığını koruyabilen çok güzel bir saç modelidir. Beren Saat’in bu saç modelinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sitemizdeki bu konu tam da size göre.Fön makinesi  yerine maşa da kullanabilirsiniz  Kullanacağınız maşa ince uçlu olursa çok daha uygun olur. Bu iş için  ortalama 20 – 25 santimlik bir maşa ile istediğiniz güzel sonuçlara kavuşabilirsiniz.

Beren Saat’in Topuz Saç Modeli
Önemli ve özel günlerinde güzel oyuncunun tercih ettiği saç modellerinden biri de topuz modelidir. Beren Saat, topuz modelleri ile yüz güzelliğini en iyi şekilde ortaya çıkarmayı başarıyor. Ünlü oyuncu topuz modelleri ile güzel göründüğü kadar şirin de görünüyor. Beren Saat en çok sıkı topuz modellerini tercih ediyor. İşte Beren Saat’in kullandığı topuz modelleri:
beren saat'in topuz saç modeli
beren saat topuz saç modeli

Beren Saat örgü topuz saç modeli
beren saat topuz saç modelleri

Beren Saat Düz ve Katlı Saç Modelleri

Kendisine en çok yakışan model kıvırcık modeller olsa da güzel oyuncu saçlarını düz şekillerde kullanmayı seviyor. Düz  saç modelleri ile hem doğal görünüyor hem de gözlerini ön plana çıkarıyor.
Beren Saat düz saç modeli
Beren Saat Saçları
Beren Saat'in saç modeli
Düz ve katlı beren saat saç modeli
Beren saat saçı
Beren Saat'in eski saç modeli
Beren saat saç kesimi


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir