Ünlülerin saç modelleri

Burcu Esmersoy’un saç modelleri ve saç kesimleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

1997 yılında Miss International yarışmasına katılan, ülkemizi bu yarışmada Japonya’da temsil eden ve Dostluk Güzeli unvanını kazanan güzelliği ve doğallığı ile halkımızın sevgisini kazanan Burcu Esmersoy, saç modelleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Bir süre çocuk programları sunan Burcu Esmersoy, Diyalog Spikerlik ve Sunuculuk Okulundan dereceyle mezun olmuş, 2000 yılından 2005 yılına kadar dış haber editörü, spor spikeri ve muhabir olarak görev yapmıştır.

Şimdilerde ise televizyonlarda neredeyse herkesin takip etmekten zevk aldığı bir yemek programında sunuculuk yapan Burcu Esmersoy, başarısının yanı sıra güzelliği ve havalı saçları ile de daima halkın dikkatini çekmeyi başarıyor. Özellikle de yaptığı her saç modelinin kendisine çok yakışması dikkatimizi çeken en önemli nokta. Son yıllarda pek çok röportajında da saçları ile ilgili kendisine yöneltilen sorular karşısında bir kaç sırrını da açıklamayı ihmal etmiyor.

Burcu Esmersoy Saç Modelleri

Burcu Esmersoy Saç Modelleri
Hayranlarına yaptığı açıklamalarda saçlarının kalın telli olduğunu ve bu sebeple kolay şekil aldığını belirtiyor. Güzel sunucu kuaföre fön çektirirken föne daima ortadan başlamaları konusunda uyarıda bulunuyormuş, fönden sonra da saçını hangi yönde kullanmak istiyorsa oraya attığını da belirtiyor. Şimdi Burcu Esmersoy’un kullandığı saç modellerini inceleyelim.

Burcu Esmersoy Dalgalı saç modelleri

Burcu Esmersoy’un en çok kullandığı saç modelidir. Çok doğal ve salaş bir görünümü vardır. Bence Burcu Esmersoy’a en çok yakışan saç modellerinden biridir.

Burcu Esmersoy Dalgalı saç
Burcu Esmersoy dalgalı saç modeli

Burcu Esmersoy Dalgalı saç stili

Burcu Esmersoy Düz Sarı Saç Modeli

Ünlü ve güzel oyuncu  saçlarında yaptığı ufak değişikliklerle güzelliğine güzellik katıyor ve saçlarına nasıl bakım yaptığı konusunda da merak uyandırıyor. Burcu Esmersoy genelde sarı saç tonlarını tercih etmeyi seviyor. 2015 yılında da severek kullandığı saç rengi ise açık küllü sarı tonudur. Güzeller güzeli sunucunun doğal saç rengi koyu kahverengi tonudur. Burcu Esmersoy, yarışmada da koyu saç rengi tonlarını tercih etmiştir. Genelde Burcu Esmersoy’u sarı ve dalgalı saçları ile tanırız. Tabi ki güzel sunucu düz saç modellerini de tercih ediyor. İşte o saç modelleri;

Burcu Esmersoy düz saç modeli

Burcu Esmersoy Düz saç stili

Burcu Esmersoy Yan Örgülü Saç Modeli

Burcu Esmersoy, bazen daha doğal modeller tercih edebiliyor. Bunlardan biri de yandan örgülü saç modelidir.Bu saç modeli bence Burcu Esmersoy’a çok masum ve hoş bir görünüm kazandırıyor. Elsa saç modeli olarak da bilinen yandan örgülü saç modeli sunucuya oldukça farklı bir hava kazandırıyor.
yandan örgülü Burcu esmersoy saç modeli

Burcu Esmersoy At Kuyruğu Saç Modeli

Güzel sunucu saçları ile ilgili sırrını açıklarken saçlarının kolay şekil aldığını belirtmişti. Evden dışarı çıkmak için hazırlanıyorsa saçlarını tepeden at kuyruğu yapmayı tercih ediyormuş . Yani hem şık hem de hacimli saçlara sahip olması aslında biraz da şans, çünkü saçları kalın telli, kolay şekillenebilme ve kolay hacim kazanabilme özelliklere sahip.
Burcu Esmersoy at kuyruğu Saç Modelleri
Burcu Esmersoy at kuyruğu Saç Modelleri
Burcu Esmersoy at kuyruğu Saç Modeli
Güzel sunucu özellikle son zamanlarda daha az makyaj yaptığını ve saç rengini daha çok değiştirmeye başladığını da dile getiriyor. Eğer sizde kalın saç tellerine sahipseniz ortadan başlayarak fön çektikten sonra saçlarınızı istediğiniz yöne atarak kullanabilir veya tepeden at kuyruğu yapabilirsiniz. Burcu Esmersoy, hacimli ve güzel görünümlü saçlarını, kalın telli olmalarına ve doğru fön çekimine borçlu.

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir