Ünlülerin saç modelleri

Bergüzar Korel’in Saçı, Makyajı ve Stili

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yetenekli ve güzel oyuncu Bergüzar Korel, saçları, pürüzsüz cildi ve şık giyim tarzıyla birçok kişiye ilham oluyor. Birçok reklam, dizi ve filmde karşımıza çıkan Korel, doğal güzelliğiyle büyülemeye devam ediyor. Eğer siz de Bergüral Korel’i beğeniyor ve güzelliğinin sırrını merak ediyorsanız daha yakından incelemeye ne dersiniz?

27 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan Bergüzar Korel, her ne kadar 1998 yılında çekilen Kırık Hayatlar adlı dizi ile televizyona merhaba demiş olsa da en çok konuşulan rolü 2006 yılındaki Binbir Gece adlı dizideki rolü oldu. Bu dizinin ardından en sevilen kadın oyuncular arasında yerini almayı başaran güzel oyuncu, aynı zamanda bu rol ile Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü de almıştır.

Bergüzar Korel saç rengi

Dizilerdeki başarısının yanı sıra doğal güzelliğiyle de çok konuşulan Bergüzar Korel, sağlıklı ve gür saçları sayesinde Pantene markasının da yüzü olmuştur. Çikolata kahve saç rengi ile büyülemesinin yanı sıra genellikle doğal saç modelleri tercih ediyor. Günlük hayatında çok makyaj yapmasa da özel günlerde genellikle nude tonlarda makyajlar yapıyor.

Bir anne olduğu için günlük hayatta genellikle konforlu kombinler yapmayı tercih etse de özel davet ve galalarda şıklığından ödün vermiyor. Şık elbiselerin üzerine ense topuz ya da dağınık topuz yaptırmayı tercih etmesinin yanı sıra sade takılar takıyor.

İşte Bergüzar Korel’in büyüleyici güzelliği!

Bergüzar Korel makyaj

Bergüzar Korel saç modeli

Bergüzar Korel dalgalı saç modeli

Bergüzar Korel stili

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir