Ombre modelleri

Sarı Ombre Saç Modelleri ve Saç Rengi Tonları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sarı ombre saç modelleri geçen sezonun en popüler saç renklerinden birisi. Küllü saç renkleri ve ışıltılı saç renklerinin trend olmaya başlaması ile biraz geri planda kaldığı doğru ancak bu sarı ombre saç modellerinin ne kadar doğal ve şık saç renkleri olduğu gerçeğini değiştirmez. Ombre tekniğini bilmeyenler için kısa bir özet geçmek istiyorum. Ombre 2 veya daha fazla renk tonu arasında geçiş sağlanarak elde edilen son derece doğal ve modern bir saç rengidir. Bu geçişler koyudan açığa veya açıktan koyuya doğru yapılır. En yaygın olanı ise diplerden koyu başlayıp uçlara doğru açılan ombrelerdir.

Konu başlığı sizi yanıltmasın. Her renk arası geçiş ombre tekniği ile mümkündür. Ancak biz bu konuda sadece Sarı ombre saç modelleri ile ilgili bilgi verecek ve örnekler paylaşacağız. Eğer genel bir bilgi ve önerilere ihtiyacınız varsa ombre saç modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sarı Ombre Saç Modelleri

Son dönem çok popüler olan küllü tonları ombre ile kullanmanız da mümkün. Böylece hem çok daha doğal bir görünüş hem de şık bir renk geçişi elde edebilirsiniz. Sarı ombre yapımı sanıldığını kadar zor değildir. Tabi ki mevcut saç renginizin de bu konuda önemi var. Bazı renklerde sarı ombre yapımı için 2 kere işlem yapmak gerekebiliyor.Hazırsanız sarı ombre saç renkleri ile ilgili önerilerimize başlıyoruz!

sarı ombre

Sarı ombre modellerinde eğer çok koyudan çok açığa bir geçiş yaparsanız dip boyanız gelmiş gibi bir izlenim bırakabilir. Ancak aşağıdaki örnekteki gibi daha açık veya küllü sarı renklerden geçiş yaparsanız böyle bir durum oluşmayacaktır. Tabi ki bu sizin tercihinize kalmış bir durum.
sarışın ombre
sarı ombre saç
sarı ombre saç rengi
sarı ombre saç tonu
sarı ombre tonu
sarı ombre saç modeli
sarı ombre saç renkleri

Benim en çok beğendiğim sarı ombre saç modeli aşağıdaki model. Ancak eğer doğal bir görüntü arıyorsanız pek tavsiye edebileceğim bir renk değil.
sarı ombre saç modelleri
sarı ombre saç tonları
sarı ombre saç rengi önerisi
sarı ombre doğal saç modeli
sarı ombre modern saç rengi
2015 sarı ombre saç
2016 sarı ombre saç modeli
2016 sezonu sarı ombre saç renkleri
sarı ombre saç renkleri ve trendleri

Sarı ombre modelleri ile ilgili örneklerin ve önerilerimizin sonuna geldik. Saç renginizi seçmeden önce kendi cilt tonunuza uygun bir renk seçmeye özen göstermeniz gerektiğini unutmayın. Aksi halde ne kadar güzel ve hoş bir renk seçerseniz seçin istediğiniz gibi durmayabilir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir