Saç Modelleri

Platin Saç Rengi ve Platin Saç Rengi Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Platin saç rengi özellikle açık tenli kadınlara en çok yakışan saç renkleri arasında. Eğer açık bir ten rengine sahipseniz ve saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsanız mutlaka incelemeniz ve düşünmeniz gereken bir saç rengi.

Platin Saç Rengi

Eğer saçlarınızı kendiniz platine boyamayı düşünüyorsanız size ilk tavsiyem bunu yapmamanız olacak. Çünkü ne kadar saç boyama konusunda bilgili ve tecrübeli olursanız olun, saçlarınızı platin rengine boyamak için kendi kendinize rengini açıp beyazlatamazsınız. Bu yüzden daha sonra pişman olmamak adına bir kuaföre gitmenizi şiddetle öneririm.

platin saç renkleri

Eğer mevcut saç renginiz açık tonlarda ise platin saç rengine geçmek çok kolay olacaktır. Ancak koyu bir saç rengine sahipseniz maalesef bu işlem için bir kaç seans (tahmini 2-3) kuaföre gitmeniz gerekecektir.Unutmayın ki platin saç renginin de diğer saç renkleri gibi kendi içinde bir çok tonu mevcut. Öncelikle hangi tonu ve rengi istediğinize karar vermelisiniz.

Platin saç rengi tonları : Buz beyazı,mavimsi beyaz,fildişi beyazı gibi tonlar platin saç rengi tonlarıdır.

Platin Saç Rengi Bakımı

Dalgalı platin saç modeli

Platin saç bakımı diğer saç renklerine nazaran daha fazla özen ve bakım isteyen bir saç rengidir. Haftada en az 3-4 gün saçlarınıza bakım yapmanız ve nemlendirmeniz gerekiyor. Aksi taktirde saçlarınız sağlıksız,kırılgan ve mat gözükecek ve hiç istemediğiniz bir hal alacaktır. Bu yüzden platin saç rengini korumak ve saçlarınızın sağlığından olmamak için saç bakımınızı aksatmamalısınız. Platin saç bakımı için kullanabileceğiniz maskeler ve bakım önerileri için saç bakımı kategorimize göz atabilirsiniz.

Platin Saç Rengi Modelleri

Platin saç rengi ve platin saç bakımı ile ilgili her şeyi anlattığımıza göre sıra geldi platin saç modelleri ile ilgili öneriler paylaşmaya. Saç modelinizi ve saç renginizi uyumlu seçmek her şeyden önemlidir. Aksi halde uyumsuz ve hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkar. Aşağıdaki platin saç modelleri ile ilgili örnekleri inceleyerek, saç modelinize ve platin saç rengi tonunuza karar verebilirsiniz.

2016 platin saç rengi
platin saç rengi

platin saç rengi modeli
platin saç
platin saç tonları
platin saç bakımı
Düz mavi platin saç rengi
Küt platin saç modeli
Mavi platin saç modeli
Kısa pixie platin rengi saç modeli
Katlı kısa platin saç rengi modeli
Kısa platin saç rengi
2016 dalgalı platin saç rengi modeli


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir