Saç renkleri

Çilek Sarısı Saç Renkleri ve Çilek Sarısı Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Çilek sarısı saç renkleri modayı takip eden kadınların bildiği ve kullandığı bir saç rengidir. Bir çok alt tonu ve varyasyonu vardır ve hemen hemen hepsi çok şık ve modern görünen saç renkleridir.Özellikle ünlü isimler arasında son dönem sıklıkla kullanılan bir saç rengidir. Örnek vermem gerekirse Nicole Kidman , Amy Adams , Isla Fisher ve Sienna Miller gibi isimler 2016 yılına çilek sarışın saç rengi ile girdiler.

Çilek Sarısı Saç Rengi

Çilek sarısı saç rengi temelde tabi ki sarışın tonlarını barındırır ancak içinde bakır ve kumral saç renklerini de barındıran ton bakımından oldukça zengin bir saç rengidir. Eğer çilek sarısı saç renginin daha hafif tonlarını denemek isterseniz söylemek isterim ki biraz sönük görünecektir. Bu yüzden daha koyu ve parlak tonlarını denemek daha avantajlı olacaktır. Çilek sarısı saç rengi için en uygun saç modelleri bence dalgalı saç modelleri. Ancak tabi ki burada sizin tercihiniz ve ten renginizin daha belirleyici faktörler olduğunu söylemekte fayda var.

dalgalı çilek sarısı saç rengi

Yukarıdaki fotoğrafta(Mary-Kate Olsen) çilek sarısı saç renginin dalgalı saç modelleri üzerinde ne kadar hoş ve şık durduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz 🙂

Çilek Sarısı Saç Renkleri

Eğer saç rengi trendlerini takip ediyorsanız bilginiz vardır ancak olmayan için tekrarlayalım. 2016 yılının saç modası tamamen doğallık üzerine kurulu. Çilek sarısı saç renkleri , küllü renkler ve ışıltılı saç renkleri gibi doğal saç renkleri ve modellerinin son dönemlerde bu kadar revaçta olmasının sebebi bu. İşte çilek sarışın saç renkleri ile ilgili ilham verici öneriler.

çilek sarısı
çilek sarısı saç
çilek sarısı saç rengi
çilek sarısı saç renkleri
çilek sarısı modelleri
çilek sarısı saç tonları
2016 çilek sarısı saç renkleri
2016 çilek sarısı saç rengi
çilek sarısı saç modelleri
çilek sarısı saç renk kodu
çilek sarısı saç rengi numarası
çilek sarışın
çilek sarışın saç renkleri

Galerimizin sonuna geldik.Çilek sarısı saç renklerinin ne kadar harika bir saç rengi olduğunu kendi gözlerinizle gördünüz 🙂 Eğer parlak,göz alıcı ve dikkat çekici bir saç rengine sahip olmak istiyorsanız çilek sarışın saç rengi tam aradığınız renk olacaktır. Eğer saç rengini seçimi konusunda hala kararınızı veremediyseniz saç renkleri kategorimize göz atarak diğer saç rengi önerilerimizi ve 2016 yılının saç rengi trendlerini inceleyebilirsiniz. Sorularınızı yorum yaparak sorarsanız cevaplamaktan mutluluk duyarım.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir