Saç renkleri

Bronde Saç Rengi Nasıl Yapılır? Bronde Saç Renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Eğer Blake Lively’i her gördüğünüzde saçlarına hayran kalıyorsanız, saçlarınızı bronde saç rengine boyatmanızın vakti gelmiş demektir. Son zamanların trendi olan ve Blake Lively başta olmak üzere Cara Delevingne, Barbara Palvin gibi ünlülerin de tercih ettiği bu sarı tonlu saç rengi çekici görünmenin anahtarını sunuyor.

Bronde Saç Rengi

Peki bronde saç rengi tam olarak hangi tonu ifade ediyor. Blonde ve Brunette yani, sarı ve kumral tonlarının birleşiminden oluşan Bronde rengi, aslında tam olarak bal rengi. Bronde rengini yakalamak için kahverengi saçların uçlarına ve de boylarına sarı tonları uygulamak yeterli.

bronde

Saç renginizi değiştirmek istiyor ama çok da radikal seçimler yapmak istemiyorsanız bronde saç rengi sizin için ideal. Son derece doğal bir sarı tonu olan bu renk, saçlarınızı sanki güneşte açılmış gibi gösterecek. Doğal sarı tonları kahverengi ile birleştiğinde ortaya oldukça şık gir görünüm çıkıyor. Saçlarınızın canlı görünmesini istiyorsanız bu rengi kesinlikle denemelisiniz. Özellikle de yaz aylarında bu saçları kullanmak ayrıca keyifli. Hafif bronzlaşmış teniniz, sade makyajınız ve doğal dalgalı saçlarınızla yaz boyu muhteşem görünebilirsiniz.

bronde renkleri

Bronde Saç Renkleri

Birçok ünlünün favori renklerinden biri olan bronde, saçlarını sarı yapmak isteyenler için harika bir geçiş rengi olabileceği gibi sarı saçlarını koyultmak isteyenler için de ideal olabilir. İçinde hem sarı hem de kahve tonlarını barındırması bu renk tonunu kusursuz yapan etkenlerden biri. Sarının en doğal tonu olan bal rengi ile çok doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yaşınızı da olduğundan genç göstereceğini söylemek mümkün.

bronde saç rengi tonları

Platin sarısı gibi, çok fazla dikkat çekici ve gösterişli renklerden hoşlanmıyorsanız bronde saç rengi kesinlikle senin için en uygun saç renklerinden biri. Saçlarınıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak bu saç rengini kuaförlerde elde edebilirsiniz. Hem açık hem de koyu tenlilerin kullanabileceği bir renk olması da onu popüler yapan nedenlerden sadece biri hiç kuşkusuz. Bu renk saçlara ise en yakışan model hiç kuşkusuz iri dalgalar. Yataktan yeni çıkmış görünümü veren ama oldukça çekici bir dağınıklığa sahip saçlarda bronde rengi harika bir görünüm yaratabilir. Aşağıdaki bronde saç renkleri ile ilgili örnekleri inceleyerek kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
bronde saç
bronde rengi
2016 bronde saç

2016 bronde saç rengi
bronde saç rengi modası
bronde saç modelleri
bronde saç tonu
2016 bronde
bronde saç rengi numarası
bronde saç boyası
bronde saç rengi modeli
bronde saç ünlü

Diğer saç rengi önerilerimizi görmek için saç renkleri kategorimizi incelemeyi unutmayın!


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir