Saç renkleri

Pastel Saç Renkleri ve Pastel Saç Modası

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son dönemde dekorasyondan moda dünyasına, kozmetikten daha birçok alanda etkisini gösteren pastel renkler, saçlara da uğramadan geçmedi. Son derece sakin renk tonlarına sahip olan pastel renkler saçlarda da harikalar yaratıyor. Oldukça yumuşak tonlar, saçlarında farklılık yaratmak isteyenler için ideal. Özellikle son dönemde Kylie Jenner’ın yaptığı renkli saçlara özeniyorsanız siz de bu pastel saç rengi trendini deneyebilirsiniz.

Pastel Saç Renkleri

İşte görmeniz gereken harika pastel saç renkleri!

Gri Saç Rengi

Pastel tonlarındaki gri saç, saçlarda oldukça hoş bir görünüm yaratıyor. Özellikle platin sarısı saçlarınız varsa bu trendi uygulama konusunda çok daha şanslısınız demektir.
gri saç
Soluk ve donuk bir renk olduğu için makyajınızı mümkün olduğunda sıcak ve canlı renklerle yapmanızda fayda var. Tüm saçınızı gri yapmaya cesaret edemiyorsanız siyah saçların arasına ya da uçlarına atılan pastel gri tonlarını da tercih edebilirsiniz.

Pudra Pembesi Saç Rengi

pudra pembesi saç rengi
Beyaz tenlilere çok ama çok yakışan pudra pembesi saçlar son dönemde herkesi kendine hayran bırakıyor. Eğer farklılık arıyorsanız pamuk şekeri gibi saçlara sahip olmaya ne dersiniz?

Mint Yeşili Saç Rengi

mint yeşili saç rengi
Müthiş bir yaz rengi olan mint yeşili, saçlara uygulandığında da başarılı sonuç veriyor. Eğer saçlarınızı bu renge boyatırsanız gözlerinizi belirginleştiren makyaj stilini de benimsemelisiniz.

Mavi Saç Rengi

pastel mavi saç rengi
Renkli saç dendiğinde akla ilk gelen renklerden biri olan mavi, bir de pastel tonlarında olunca muhteşem görünüyor. Bebe mavisi de denebilen pastel mavi tonu özellikle renkli gözlü kadınlara çok daha yakışıyor. Çok bebeksi bir saç rengi olduğundan dolayı makyajsız bile gezseniz son derece güzel görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Pastel Renklerle Ombre

pastel ombre saç rengi
Saçlarınızın tamamını pastel saç renklerine boyatma konusunda ikilem yaşıyorsanız son dönemde trend olan ombre stilini de uygulayabilirsiniz. Kendi saç renginizin üzerine yapabileceğiniz pastel tonlarda ombre ile de güzel görünebilirsiniz. Böylece dip boya derdinden de kurtulmuş olursunuz. Kendi saç renginize en uygun rengi bularak başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. Saçlarınız siyahsa uçlarını gri yapabilirsiniz. Sarışınsanız pembe, kumralsanız mavi, kahverengi saçlara sahipseniz yeşile boyayarak saçlarınıza renk katabilir ve pastel saç rengi trendini ucundan yakalamış olursunuz. Renkli saçlar çok çabuk akabileceği için sık sık boyatmanız gerekebilir. Diğer önerilerimizi görmek için saç renkleri sayfamızı ziyaret edin.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir