Saç renkleri

Fındık Kabuğu Saç Renkleri ve Fındık Kabuğu Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Doğal bir saç rengi arıyorsanız fındık kabuğu saç rengi tam da size göre. Hoş bir kumral tonu olan fındık kabuğu yumuşak ve doğal görünümüyle oldukça hoş. Saç dünyasında trend olan doğallık, saç renklerine de yansıyor. Bu trendle birlikte çok daha doğal renk tonları yükselişe geçiyor. Fındık kabuğu da bu renkler arasında yer almayı hak eden tonlardan biri. Işıltılı ve sarıya yakın bir kumral rengi olan fındık kabuğu özellikle beyaz tenli kadınlara çok yakışıyor. Ancak Çağla Şikel’in saçlarına bakarsak, buğday tenlilere de oldukça yakıştığını söylemek mümkün. Farklı bir sarı tonu yaptırmak istiyor ama kumraldan çok da uzaklaşmak istemiyorsanız kesinlikle bu saç rengini tercih etmelisiniz.

fındık kabuğu saç

Bu rengi yakalamak için kuaföre gidebileceğiniz gibi hazır olarak satılan fındık kabuğu saç boyaları ile evde de kendi başınıza boyayabilirsiniz. Eğer sarı ya da açık kumral saçlarınız varsa kendiniz boyayarak bu tonu elde edebilirsiniz. Ancak kahverengi ya da daha koyu bir saç rengine sahipseniz öncelikle saç renginizi açmalı sonrasında bu rengi uygulamalısınız. Bu renk daha dingin ve sakin bir tona sahip olduğundan eğer cilt alt tonunuz sarı ise sizi daha solgun gösterebilir. Bu renk pembe alt tonlu kişilere çok daha yakışarak canlı bir görünüm kazandırır. Bu saç rengi abartılı makyajlar yerine daha doğal ve nude tonlarda makyajlar ile uyum sağlar.

fındık kabuğu saç rengi

Son dönemde de moda olan nude makyaj trendi ile fındık kabuğu saç rengi harika bir uyum yakalayacaktır. Uzun saçların yanı sıra bu renk tonu kısa saçlılara da yakışabilir. Eğer bob modeline sahip bir saç kesimine sahipseniz fındık kabuğu rengine boyatarak hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Düz ya da dalgalı bir saç şekline sahipseniz bu saç rengini kullanmanız çok daha kolay olacaktır.

Fındık Kabuğu Saç Rengi Kataloğu

Fındık kabuğu saç rengi kataloğu arayanlar şu numaralı boyaları kullanabilirler;

fındık kabuğu saç boyası

Evde kendiniz yapacaksanız fındık kabuğu saç boyası için Koleston,Palette,Sea Color ve Loreal markalarını deneyebilirsiniz. Eğer açık kumralımsı bir fındık kabuğu saç rengi istiyorsanız bu saydığım markaların 7 numara ile başlayanları, açık kumral tonları ise 6 numara ile başlayanları kullanmalısınız. Fındık kabuğu saç renginin dore yansımalı olmasını istiyorsanız Loreal’in 7.3 numaralı boyasını kullanabilirsiniz.

Fındık Kabuğu Saç Rengi Numarası

fındık kabuğu saç modelleri

Eğer zahmetsiz ve karışım yapmadan rengi yakalamak isterseniz Garnier’in 7.3 numaralı fındık kabuğu saç boyası işinizi tamamıyla görecektir.

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Saçlarınızı hangi renge boyayacağınıza karar verme konusunda ve fındık kabuğu rengi hakkında daha çok fikir sahip olabilmeniz için fındık kabuğu saç rengi ve modellerini derledik. Böylece göz atarak ikna olabilir ve uygulayacağınız saç rengini belirlemiş olabilirsiniz.

fındık kabuğu saç renkleri
2016 fındık kabuğu saç rengi
fındık kabuğu saç rengi numarası
fındık kabuğu saç rengi kataloğu
fındık kabuğu saç koleston
fındık kabuğu saç garnier
fındık kabuğu saç tonları
fındık kabuğu saç rengi tonları
fındık kabuğu saç boya numarası
fındık kabuğu saç saç rengi tonu
fındık kabuğu saç için hangi numara
fındık kabuğu saç rengi örneği
fındık kabuğu saç modeli
Diğer trend saç renkleri ve öneriler için sitemizdeki saç renkleri kategorisini takip etmeyi unutmayın 🙂


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir