Saç renkleri

Bakır Saç Renkleri ve Bakır Saç Rengi Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bakır saç rengi, yıllardan beri pek çok kadının tercih ettiği renklerin başında geliyor. Her sezon mutlaka popüler hale gelen bu renk, kızılın en güzel tonlarından biri. Çekicilik ve canlılık katma konusunda eline su dökülmeyecek renk tonlarından biri olan bakır kızılı, doğru tonu tutturduğunuz zaman sizi bambaşka bir havaya sokabilir. Özellikle bu saç rengi en renginize ve göz renginize uyduğunda çok daha muazzam bir görünüm kazandırır.

2016 bakır saç renkleri

Kendinizi soluk ve cansız hissediyor ve bir değişiklik yapmak için ilk olarak saçlarınızdan başlamak istiyorsanız kesinlikle bu rengi denemelisiniz. Kızıl saç rengi tonları çok çabuk akabilen zor bir renk olsa da elbette güzelliğin de her zaman bir bedeli vardır. Doğru bakımı uyguladığınız taktirde, yakaladığınız bakır tonunu koruyabilir ve etkileyici görünmeye devam edebilirsiniz. Eğer saçlarınız açık kumral, sarı ya da açık kahve tonlarındaysa bu rengi denemeniz sizin için çok daha kolaydır. Daha koyu bir saç rengine sahipseniz bu renge ulaşmak için öncesinde saçları açtırma işlemini yapmanız gerekir. Saçlarınızı açtırdıktan sonra bu rengi tutturmak için birkaç kere boyamanız gerekebilir. Ancak bakır kızıl tonunu tutturduğunuzda tüm zahmete değdiğini göreceksiniz.

Bakır Saç Rengi

bakır saç rengi örnek

Saçlarınızı bakır rengine ilk boyadığınız zamandan sonraki iki hafta boyunca canlılığı ve parlaklığı görebilirsiniz. Ancak bir süre sonra yıkama ve akma nedeni ile saçlarınız mat görünmeye başlayabilir. Bakır saç renginin kendini gösterebilmesi için saçlarınızın her zaman parlak olması gerekir. Bunu yapmak için de saç cilası kullanabilirsiniz. Saç cilası saç rengini canlandırarak çok daha parlak bir görünüm kazandırır. Eğer bakır saç rengi kullanmakta kararlıysanız bakım konusunda da istikrarlı olmalısınız. Bu rengi korumak için belli bakımları gerçekleştirmeli ve kullandığınız şampuanları da buna göre seçmelisiniz.

bakır saç boyası

Bakır saç rengi beyaz tenli kadınlar için oldukça idealdir. Koyu tenlilerde aynı canlılığı yakalamak mümkün olmayabilir. Bu saç rengi özellikle de mavi ya da yeşil göz rengine sahip olanlarda muhteşem sonuçlar verebiliyor.

Bakır Saç Renkleri

Bu renge sahip olan ve son zamanlarda da çok meşhur olan Elçin Sangu gibi beyaz tenliyseniz, kesinlikle bu rengi denemelisiniz. Elçin Sangu’nun saç rengi ve modellerini incelemek isterseniz Elçin Sangu Saç Rengi başlıklı yazımızı inceleyin. Şimdi sizin için seçtiğim bakır saç renkleri ile ilgili önerileri inceleyelim 🙂
bakır saç
bakır saç rengi
bakır saç modeli
bakır saç renkleri
bakır saç modelleri
bakır saç rengi modelleri
bakır saç rengi tonu
bakır saç tonları
2016 bakır saç trendi
bakır saç rengi modası
bakır saç örnekleri
bakır saç rengi örnekleri
bakır saç numarası
bakır saç boya numarası
bakır saç rengi kodu

Bakır saç renkleri ile ilgili örneklerimiz bu kadar. Unutmayın ki her saç renginde olduğu gibi bakır saç rengi de bir çok ton seçeneği sunuyor. Cilt ve ten renginize uygun bir ton bulduğunuza emin olmadan saçlarınızı boyatmayın 🙂 Diğer önerilerimiz ve örneklerimiz için saç renkleri kategorimizdeki konuları inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir