Saç Modelleri

Saçlarını Kestirecekler İçin Popüler Model Önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saçlarınızı kestirmek veya modelini değiştirmek istiyorsunuz ancak hangi modeli yaptıracağınıza karar veremiyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise bu yazımızdaki öneriler size ilham kaynağı olacak 🙂

Popüler Saç Kesimi Önerileri

Birbirinden farklı ve şık model önerilerimizi inceleyerek, saç modeli değiştirmenin en zor aşaması olan yaptıracağınız modele karar verme kısmında size yardımcı olacağız.

Asimetrik Kesimlere Ne Dersiniz?

Son yıllarda oldukça trend bir kesim olan asimetrik modelleri denemeyi düşündünüz mü?

Asimetrik kesim nedir diye merak edecek olursanız, saçlarınızın bir tarafı ile diğer tarafının simetrik olmayarak daha farklı uzunluklarda kesilmiş olan modellerdir.

Özellikle kısa ve orta uzunlukta olan saçlar ile çok daha şık ve uyumlu bir hava yaratan bu kesimleri es geçmemenizi öneririz.

Asimetrik kesimlerle ilgili daha fazla öneri ve model görüntülemek için buradaki konumuzu inceleyebilirsiniz.

Kısa Kesimler Trendler Arasında!

Son 2 sezondur kısa saç kesimleri oldukça trend olan modeller arasında. Eğer uzun süredir uzun kullandığınız saçlarınızı kısa kestirecek kadar cesaretinizi topladıysanız bu modelleri de es geçmemenizi öneririz.

Kısa saç kesimleri ile ilgili daha fazla öneri ve model görmek için buradaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Uzun Modeller Deneyerek Kendinizi Yenileyin

Eğer büyük bir değişiklik yapmak, kesiminizi ve saç uzunluğunuzu değiştirmek istemiyorsanız küçük değişikliklerle uzun saçlarınız için farklı modeller deneyebilir ve yenilenme duygusunu yaşayabilirsiniz. Hiç şüphesiz ki uzun saçlar model seçeneği bakımından diğer kesimlere göre çok daha avantajlılar. Saçlarınız kısa olduğunda birkaç model dışına çıkamazken, uzun saçlarda böyle bir sorununuz olmuyor ve hemen hemen her modeli deneme şansınız oluyor.

Uzun modeller ile ilgili diğer önerilerimizi incelemek için buradaki yazılarımızı incelemeyi unutmayın.

Bob Kesimlerini Es Geçmeyin!

Bob saç kesimleri eski dönemlerin en popüler saç modellerinden birisi. Ancak son 3 sezondur stilistler tarafından yenilenerek ve modernize edilerek yeni bir hal aldı. Bu yüzden günümüzdeki bob kesimleri eskilerin kesimleriyle karşılaştırarak önyargıya düşmeyin. Çünkü hala trend olan güzel bir saç modeli 🙂

Bu kesimler ile ilgili daha fazla örnek görmek için buradaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Lob Kesimler İle Canlı Bir Görünüm

Lob saç kesimleri yine bob tarzında kesilen ancak omuz hizasına kadar uzunlukta olan kesimlerdir. Long Bob yani uzun bob’un kısaltılmışı olan lob ismini bu şekilde almıştır. Eğer çok kısa bir kesim yaptırmak istemiyor ve bob kesimlerini beğeniyorsanız lob sizin hayalinizdeki model olabilir!

V Kesim Saçları da Düşünün!

V kesim saçlarınızın arkasının U değilde V şeklinde keskin bir halde kesilmesidir. Özellikle uzun saç modelleri ile uyumlu görünen bu tarz kesimleri, eğer saçlarınızı kısa veya orta boya kestirecekseniz sakın düşünmeyin.

V saç kesimleri ile ilgili daha fazla öneri ve model görüntülemek için tıklayın.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir