Saç Modelleri

İlkbahar-Yaz Sezonu Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

İlkbahar ve yaz aylarında genelde zahmetsiz ve doğal görünümlü saç modelleri daha fazla tercih edilir. 2017 yılı ilkbahar-yaz sezonunda da yine doğal görünümlü ve çok fazla bakım istemeyen rahat modeller öne çıkıyor. Bu yüzden ilkbahara girdiğimiz bugünlerde mevsime uygun trend modeller ile ilgili önerilerde bulunmak istedik.

İlkbahar-Yaz Saç Modelleri

İster saçlarınız uzun olsun ister kısa, eğer ilkbahar-yaz sezonuna yenilenerek girmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz model önerileri çok hoşunuza gidecek. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel ve rahat ilkbahar-yaz sezonu saç modelleri!

İlkbahar-Yaz Sezonu Uzun Saç Modeli Önerileri

Yaz ayları en çok da uzun saçlı kadınlar için bunaltıcı oluyor. Sıcaklardan dolayı saçlar adeta kafamızda ağırlaşıyor. Şıklıktan ödün vermeden ferah bir yaz geçirmek için aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarının sıcağı ve neminden dolayı saçlarınız alnınıza yapışıp sizi rahatsız ediyorsa aşağıdaki model ile hem bu dertten kurtulabilir hem de çok şık bir tarza sahip olabilirsiniz.

Hem salaş hem rahat hem de şık bir model arıyorsanız aşağıdaki modeli yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ferahlık ve rahatlık denilince akla ilk gelen modeller arasında olan topuz modellerini çeşitli aksesuarlar ile birlikte kullanarak ilkbaharı tarzınıza yansıtabilirsiniz.

Bandana ile çok şık ve rahat bir tepeden topuz yapabilirsiniz.

İlkbahar-Yaz Sezonu Kısa Saç Modeli Önerileri

Eğer saçlarınız yukarıdaki modelleri yapacak kadar uzun değilse aşağıdaki modelleri ilkbahar-yaz sezonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir