Saç Modelleri

Saçlarda V Kesim Modası! En Şık 20 V Saç Kesimleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

V saç kesimi her ne kadar eskiden çok daha popüler olsa da hemen hemen her sezonda ön plana çıkan saç kesimlerinden birisi. U saç kesimi nasıl kesiliyorsa v saç modelleri de aynı şekilde kesilir. Aralarındaki tek fark u kesim oval şeklinde kesilirken v kesimler daha keskin v harfini andıracak şekilde kesilmektedir. Şekil verme açısından çok avantajlı olan v saç kesimleri ayrıca kullanımı kolay olan saç modellerinden birisidir.

V Saç Kesimleri

V saç kesimleri her ne kadar 2000’li yıllara kadar çok daha popüler bir durum sergilese de 2016 – 2017 sezonunda geçtiğimiz yıllara göre çok daha fazla ön plana çıkmaya ve tercih edilmeye başlandı. Ne de olsa moda kendini yineleyen ve eski trendleri yenilenmiş tarzlarda önümüze getiren bir kavram.

Bu yüzden eğer v saç modellerinin eskide kaldığını düşünüyorsanız modern v kesimlere göz atmanızda fayda var!

V Saç Modelleri

İşte sizin için seçtiğimiz v kesim saç modelleri! Eğer saçlarınızı kestirmeyi düşünüyosanız modern v saç kesimlerine göz atmadan karar vermemenizi öneririz.

Orta uzunluktaki saç kesimleri de v kesimler ile çok uyumlu bir görünüme sahiptir. Eğer saçlarınızı kısaltmayı düşünüyorsanız v kesime sahip bir model düşünebilirsiniz.

V saç kesimleri ile ilgili önerilerimizin sonuna geldik. Diğer modellerimizi görüntülemek için saç modelleri kategorimize göz atmayı unutmayın.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir