Saç Modelleri

Asimetrik saç kesimleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saçlarınızı kısa ve uzun boy arasında bir boyda kestirmek istiyorsanız aynı anda da hoş bir havaya sahip olmak istiyorsanız asimetrik saç kesimi ile bunu elde edebilirsiniz. Asimetrik saç kesimi ile saçınızı kulak veya boyun hizasında kestirebilirsiniz. Boynunuzu açık bırakıp daha çekici gözükmek isteyen kadınlar bu saç modelini sıklıkla tercih etmektedir. Cesur bir saç modeli olan asimetrik saç modelleri ile formların dışında bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu saç modellerini kısa videolar izleyerek sizlerde evde kendiniz kesebilirsiniz. Ancak ilk kesim tercihiniz kuaförden yana olabilir. Bu saç modelini dilediğiniz şekilde kullanma olanağınız da var. İster fön çekin, ister bukleler yapın isterseniz de hiçbir şey yapmadan kullanın. Tabi ki bu saç modelini uygulamak istiyorsanız öncelikle yüz şeklinize uygun olan bir model tercih etmeniz gerekir. Yüzünüz ile saçınızın arasındaki uyumu yakaladığınız takdirde bu saç modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cesaret isteyen bu saç modeli ile kendinize olan güveniniz de artacaktır.

dalgalı kabarık asimetrik saç modeli

Yandan Asimetrik Kesim Saç Modeli
Farklı ve alternatif bir model olan yandan asimetrik kesim saç modeli ile değişimi üzerinizde fark edeceksiniz. Yandan asimetrik kesim saç modelinde asimetrik kesim en çok perçemlerinizde hissedilecektir. Bu saç modelini perçemler ile kullanabilirsiniz. Bu saç modeline en çok yakışan renk sarı ve tonlarıdır. Tabi ki renk seçimini kendi cildinize göre yapmanız tavsiye edilir. Bu saç modelini kullanan kadınların çoğu uzun ve ince bir yüz hattına sahiptir. Ancak bu saç modelini bu yüz hattı ile sınırlandırmayabilirsiniz.
yandan asimetrik saç kesimi
yandan asimetrik saç modeli

Düz Asimetrik Kesim Saç Modeli
Düz asimetrik kesim saç modelini genel olarak küt kesilmiş düz saçlarda görmekteyiz. Düz ve küt saçlara sahipseniz siz de asimetrik kesim saç modelini saçınıza uygulayabilirsiniz. Siz de daha cesur ve çekici bir görünüm için düz küt saçlar yerine düz asimetrik kesim saç modelini tercih edebilirsiniz.
düz asimetrik saç kesimi
düz asimetrik saç modeli
düz asimetrik saç şekli width=
düz asimetrik saç kesimleri
Uzun Asimetrik Kesim Saç Modeli
Asimetrik kesim saç modelleri genellikle kısa saçlar ile kullanılsa da uzun saçlar ile de kullanan kadınlar bulunmaktadır. Bu saç modelini şöyle tarif edebiliriz: bir tarafı kazınmış diğer tarafı uzun olan saçlar uzun asimetrik kesim saç modeli ile özdeşleştirilebilir. Kendinize has bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız bu modeli kullanabilirsiniz.
uzun asimetrik saç modeli
uzun asimetrik saç kesimi
uzun asimetrik saç modelleri
Kıvırcık Bob Asimetrik Kesim Saç Modeli
Kıvırcık saçlara sahipseniz saçlarınızı sade bir bob modeli ile kullanmaktan da sıkıldıysanız asimetrik bob saç modelini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızdaki asimetri dalgalı bob modeli ile ahenk içerisinde hareket edebilir. Bu saç modelini hiçbir efor harcamadan olduğu gibi kullanabilirsiniz. Hem pratik hem de sizi çekici gösteren bir saç modelini isteyebilirsiniz. Kıvırcık bob asimetrik saç modeli bu isteklerinizi karşılayan en uygun saç modeli. Bu model için saçlarınızın kıvırcık olmasına da gerek yok. Herhangi bir saç tipine sahip kadın asimetrik bob kesimi saçlarına uygulayarak daha genç ve dinamik bir görünüm elde edebilir. Kıvırcık saçlara sahip olmayan kadınlar için de bu saç modelinin bakımı oldukça kolaydır. Sadece fön makinesi kullanarak bu saça şekil verebilirsiniz. Acil zamanlarınızda ise hiç fön kullanmadan dahi bu saç modelini olduğu gibi kullanabilirsiniz.
kıvırcık bob asimetrik saç kesimi
kıvırcık bob asimetrik saç kesimleri
kıvırcık bob asimetrik saç modelleri


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir