Ünlülerin saç modelleri

Aslı Enver saç modelleri ve saç rengi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gerçek ismi Aslıay Enver olan güzel oyuncu, 10 Mayıs 1984 yılında Londra’da dünyaya geldi. 12 yaşında ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşınan Aslı Enver, Pera Güzel Sanatlar Lisesi‘nden mezun oldu ve sonrasında Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdi.Kanal D ‘de yayınlanan Kavak Yelleri isimli dizide 4 yıl boyunca başarılı bir oyunculuk sergileyerek dikkatleri üzerine çekti. Sonrasında bir çok dizi, film ve reklam filmlerinde oynamaya devam etti.

Aslı Enver saç modelleri

Aslı Enver kaküllü saç kesimi

Aslı Enver benim gerçekten yıllardan beri hayranı olduğum ve gerçekten beğenerek (biraz da imrenerek) izlediğim bir oyuncu. Bu yüzden bu konuyu hazırlarken keyfime diyecek yoktu. Tarzını yıllardan beri pek değiştirdiğin söyleyemeyiz. Genelde hep yakın saç modelleri ve saç renkleri kullandı. Bakalım neymiş Aslı Enver’in saç modelleri ve kullandığı saç renkleri!

Aslı Enver Kısa saç modelleri
Uzun yıllar  kahküllü ve uzun saçları tercih eden Aslı Enver bir anda karşımıza kısa saç modeli ile çıktı. Kendisine her tarz yakışıyor tabi ancak bana soracak olursanız kahküllü uzun saçlardan vazgeçmesin diyorum. Siz ne dersiniz?
Aslı Enver kısa saç
Aslı Enver kısa saç kesimi
Aslı Enver kısa saç modeli

Aslı Enver Kahküllü saç modelleri
Kendisine en çok yakıştırdığım saç modelleri arasında kahküllü saç modelleri var. Yukarıda bahsettiğim gibi uzun yıllar bu modeli kullandı. Belki de bu kadar beğenmemin ve diğer saç modellerini yadırgamamın sebebi artık bu saç modelini kendisi ile özdeşleştirdiğim için. Bakalım neymiş bu modeller. Aslı Enver’in kahküllü saç modellerini incelemeye başlayalım.
Aslı Enver kahküllü saç

Tabi her zaman karşımıza kahküllü saçlar ile çıkmıyor. Kimi zaman yandan perçemli saçlar ile de görüyoruz kendisini.
Aslı Enver yandan perçemli
Aslı Enver kahküllü saç modeli
Aslı Enver saç modelleri
Aslı Enver kahküllü saçı
Aslı Enver saç modeli
Aslı Enver kaküllü uzun saç
Aslı Enver kaküllü saç kesimleri

Aslı Enver Toplu saç modelleri
Sıra geldi Aslı Enver’in saç modelleri arasından toplu saç modellerine
Aslı Enver toplu saç
Aslı Enver toplu saç modelleri
Aslı Enver toplu saç modeli
Aslı Enver saç modeli toplu 2

Aslı Enver Saç Rengi

Aslı Enver’in saç modellerini inceledik. Şimdi sıra geldi asıl merak edilen soruya. Aslı Enver’in saç rengi nedir? Aslı Enver, saç rengi olarak genellikle Küllü sarı ve küllü kumralı tercih ediyor. Gerçekten çok doğal gözüken bir saç rengi olan küllü saç renkleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için küllü sarı saç renkleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Aslı Enver kahküllü saç şekilleri


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir