Ünlülerin saç modelleri

Fahriye Evcen saç modelleri ve saç rengi

tarafından tarihinde yayınlandı.

1986 doğumlu olan güzel oyuncu Fahriye Evcen güzelliği ve tarzı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kanal D ‘de yayınlanan Yaprak Dökümü isimli dizideki Necla karakteri ile tanınmaya başlayan ve ün kazanan Fahriye Evcen daha sonra bir çok projede başarılı bir şekilde rol almıştır. Son dönemlerde ünlü bir şampuan markasının reklamlarında karşımıza çıkıyor ve saçlarının güzelliğiyle sevenlerini büyülüyor.

Fahriye Evcen’in saç modelleri

Ünlülerin saç modelleri ile ilgili böyle bir kategorimiz varken Fariye Evcen saç modellerini yazmazsak gerçekten ayıp olurdu 🙂 Eğer siz de benim gibi Fahriye Evcen’in stilini, tarzını ve saç modellerini beğeniyorsanız. Çok seveceğiniz bir konu olacak. Şimdi daha fazla uzatmadan Fahriye Evcen’in dalgalı saç modelleri ile başlıyoruz.

Fahriye Evcen Dalgalı Saç Modelleri
Fahriye Evcen’in en sık kullandığı saç modelleri arasında olan dalgalı saç modelleri, üzerinde o kadar doğal duruyor ki gerçekten kıskanmamak elde değil.
Fahriye Evcen
Fahriye Evcen dalgalı saç modeli
Fahriye Evcen dalgalı modelleri
Fahriye Evcen dalgalı stilleri
Fahriye Evcen dalgalı saçları
Fahriye Evcen dalgalı saç

Fahriye Evcen At kuyruğu saç modelleri
Fahriye Evcen’in sıklıkla kullandığı bir diğer saç modeli ise at kuyruğu saç modeli. Gerçekten abartmıyorum ancak at kuyruğu modelini bu kadar güzel taşıyan bir ünlü inanın yok. Sadece Türk ünlülerden bahsetmiyorum, yabancı ünlüler arasında da bu kadar yakışanını daha önce görmedim. İster istemez fikir edinmek için ünlü isimlerin saç modellerini takip ettiğim için bunu rahatlıkla söylüyorum. Haksız mıyım?
Fahriye Evcen at kuyruğu
Fahriye Evcen at kuyruğu saç modeli
Fahriye Evcen at kuyruğu modeli
Fahriye Evcen at kuyruğu saç modelleri

Genelde önlerden hacimlendirerek ve kabartarak kullandığı at kuyruğu modeli Fahriye Evcen’e gerçekten çok yakışıyor!
Fahriye Evcen at kuyruğu modelleri
Fahriye Evcen at kuyruğu saçı

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen’in en sık kullandığı ve ona en çok yakışan saç modellerini inceledik. Peki Fahriye Evcen’in saç rengi ne? Fahriye Evcen’in şuanki saç rengi L’ORÉAL markasının excellence creme efsanevi kahveler serisinden. Aşağıda Fahriye Evcen’in bugüne kadar kullandığı saç renklerini inceleyebilirsiniz.
Fahriye Evcen saç rengi
Fahriye Evcen saç renkleri

Bence ona en çok yakışan saç renklerinden biriside bu. Ancak son zamanlar maalesef pek tercih etmiyor.
Fahriye Evcen saç rengi hangisi
Fahriye Evcen saç rengi ne?
Fahriye Evcen'ın saç rengi
Fahriye Evcen'ın saç renkleri
Fahriye Evcen saçının rengi
Fahriye Evcen saç rengi nedir

Konumuzun sonuna geldik. Umarım işinize yarayan bir konu olmuştur. Eğer saç modelinizde değişiklik yapmayı düşünüyorsanız saç modelleri sayfamızı inceleyerek son trendleri ve harika saç kesimlerini görebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir