Ürün İnceleme

5 En İyi Far Bazı Önerisi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Göz makyajı, makyajın bütününü etkileyen en önemli kısımlardan biridir. Göz makyajınızın ne kadar güzel olursa kusursuz makyaja da o kadar yaklaştınız demektir. Göz kapağına uygulanan far ve eyeliner ile kusursuz bir göz makyajı yapmak mümkün. Ancak yaptığınız makyajın uzun süre kalıcı olmasını ve elbette kullandığınız farların renklerinin tam anlamıyla görünmesini sağlamak için bir far bazı kullanmak da gerekiyor. Peki far bazı nedir? Far renklerinin göz kapağınızda daha iyi durmasını sağlamak ve gün içinde daha yüksek bir kalıcılık sağlamak için kullanılan bir ürün.

5 En İyi Far Bazı

Farları uyguladıktan sonra gün içinde çizgi çizgi bir görünüm oluşuyorsa, bunun sebebi far bazı kullanmamanızdır. Bu görünümü en aza indirmenin yanı sıra hiç far sürmeseniz bile gözlerinizin daha canlı ve aydınlık görünmesi için de far bazı kullanabilirsiniz. O halde gelelim en iyi 5 far bazı önerisine.

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay’in bu far bazları 5 farklı ambalaja sahip. Bunların her biri farklı bir soruna yönelik olarak geliştirilmiş. Original, göz kapağındaki renk eşitsizliklerini gidermeyi ve farın rengini daha canlı göstermeyi hedefliyor. Eden kapatıcılık vaat ediyor. Greed göz kapağındaki soluk görünümü yok ederek aydınlık bir görünüm sağlıyor. Sin ise parlaklık ve ışıltı katıyor. Bu her bir bazın kalıcılığı çok yüksek. Güzel bir göz makyajı için günlük olarak da kullanabilirsiniz. Sephora mağazalarında bulabileceğiniz Urban Decay Eyeshadow Primer Potion fiyatı 79 TL.

MAC Paint Pot in Painterly

MAC Paint Pot in Painterly

Aslında bir far olan bu ürün, göz kapağına aydınlık bir görünüm verdiği için birçok kişi tarafından far bazı olarak çok sevildi. Pembemsi ve kremsi tonlarda bir krem far olduğu için göz kapağınıza uyguladığınızda diğer farlar için harika bir zemin hazırlamış oluyor. Oldukça yumuşak bir yapısı var ve kremsi olsa da sürdüğünüz anda kuruyup göz kapağınıza sabitleniyor. Farlarınızın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. MAC Paint Pot in Painterly fiyatı ise 75 TL.

Catrice Prime And Fine Far Bazı

Catrice Prime And Fine Far Bazı inceleme
Bu far bazı göz kapağına herhangi bir renk katmıyor. Yalnızca göz kapağınızın daha mat durmasını sağlıyor. Eğer çizgi çizgi görünümü engellemek isiyorsanız bu far bazı bunu başarıyla yerine getiriyor. Pürüzsüz bir göz kapağı için ideal. Farınızın rengini de daha güzel gösterir. Uygun fiyatlı far bazı arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri olduğunu söylemek mümkün. Rossman mağazalarında Carice Prime And Fine Far Bazı fiyatı 13 TL.

Bu ürün ile ilgili daha detaylı bilgi isterseniz daha önce yaptığımız incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Too Faced Shadow Insurance Far Bazı

Too Faced Shadow Insurance Far Bazı

Bu far bazının en iyi yanlarından biri paraben içermiyor olması. Ten rengi bir tona sahip bu açıdan hafif bir kapatıcılık da sağlıyor. Göz kapağınızdaki renk eşitsizliklerini gidermenin yanı sıra üstüne süreceğiniz farın da kalıcılığını arttırıyor. Tüplü bir ambalajı var bu açıdan oldukça da hijyenik. Too Faced ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmemesi de oldukça önemli. Ancak bu markayı ülkemizde bulmak mümkün değil. Online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz. Too Faced Shadow Insurance Far Bazı $20

NARS Smudge Proof Far Bazı

NARS Smudge Proof Far Bazı

Çok yumuşak ve hafif bir yapısı olduğu için göz kapağınızda ağırlık hissetmiyorsunuz. Nars’ın bu far bazı şeffaf renkli bir baz. Bu açıdan tüm cilt tonlarına uyum sağlayacaktır. Farların kalıcılığını arttıyor ve görünümünü güzelleştiriyor. Far sürmeseniz de göz kapağınıza kadife görünümü katması için kullanabilirsiniz. Kalıcılığı oldukça yüksek. NARS Smudge Proof Far Bazı fiyatı 56 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir