Ürün İnceleme

En İyi 5 Bronzer

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj, yüzün iyi bölgelerini ön plana çıkarmak, kötü bölgelerini gizlemek ve yüz şeklini daha güzel göstermek amacıyla yapılır. Bu açıdan makyajın önemli aşamalarından biri de boyutlandırmadır. Yüzünüze gölgelendirme yaparak yüz şeklinizi değiştirebilir veya olduğundan farklı gösterebilirsiniz. Daha ince, daha yuvarlak ya da daha keskin hatlara sahip olmak için birkaç dokunuş yapmak yeterli. Bunu yapmak için ihtiyacınız olan makyaj malzemesi ise bronzer. Elbette bronzer yalnızca kontür yapmak için değil cildinizin rengini ısıtmak ya da daha bronz bir görünüm katmak amacıyla da kullanılabilir. Kusursuz bir makyaj için makyaj çantanızda mutlaka cilt tonunuza uygun bir bronzer bulunmalı. Sizin için derlediğimiz en iyi 5 bronzer incelemesi ile hangi bronzer’ın size uygun olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Benefit Hoola Bronzer

Benefit Hoola Bronzer

Mat bitişli bir bronzer arıyorsanız Benefit Hoola Bronzer en iyisi. İçerisinde hiçbir ışıltı ya da sim barındırmıyor. Hem beyaz tenliler hem de buğday tenliler için uygun. Aynı zamanda fırçayla harika bir şekilde cildinize yayabiliyorsunuz. Yapısı yumuşak. Yüze doğal bir boyutlandırma katıyor. Hem kontür için hem de allık olarak kullanabilirsiniz. Minik bir kutusu olması da oldukça güzel. Makyaj çantanızda çok fazla yer kaplamayacaktır. Benefit Hoola Bronzer fiyatı 99 TL. Fırçanıza çok az bir ürün alarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu açıdan yıl boyu kullanabilirsiniz.

Bobbi Brown Bronzing Powder

Bobbi Brown Bronzing Powder

Oldukça yumuşak bir yapısı olduğu için fırçayla kolaylıkla dağıtabilirsiniz. Işıltı içermeyen, mat bir bronzer olduğu için kontür için ideal bir ürün. Pigmentasyonu son derece yüksek. Bu açıdan fırçanıza az ürün alarak iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Doğal tonlara sahip olduğu için yüzünüzde hoş bir gölge yaratacaktır. İçerisinde turunculuk barındırmayan bir kahverengi olduğu içni doğal bronzluk katıyor. Bobbi Brown Bronzing Powder fiyatı 120 TL. Ancak gramajı oldukça yüksek olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz.

Make Up For Ever Pro Bronze Fusion Bronzer

Make Up For Ever Pro Bronze Fusion Bronzer

Toz bronzer yerine daha jelimsi bronzerları tercih ediyorsanız Make Up For Ever Pro Bronze Fusion Bronzer tam da size göre. Hem suya hem de tere dayanıklı olması bu ürünü mükemmel yapıyor. Ayrıca 6 farklı renk tonu içerisinde 3 tanesi mat 3 tanesi ise ışıltı içeriyor. Cilt tipinize göre en uygun tonu seçebilirsiniz. Doğal bir görünüm veriyor ve kat kat uygulasanız bile yapay durmuyor. Daha canlı görünüm istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Make Up For Ever Pro Bronze Fusion Bronzer fiyatı 108 TL.

Laura Mercier – Bronzing Pressed Powder

Laura Mercier – Bronzing Pressed Powder

Çok yumuşak ve ipeksi bir yapısı var. Pigmentesyonu oldukça yüksek. Bu açıdan istediğiniz dozda uygulama yapabiliyorsunuz. Diğer bronzerlara göre daha ışıltılı. Eğer kuru ciltliyseniz ya da canlı ve ışıltılı görünümden hoşlanıyorsanız bu ürün sizin için ideal. Cilde harika bir şekilde oturduğu için doğal bir bronz görünüm yaratıyor. Laura Mercier – Bronzing Pressed Powder fiyatı 129 TL.

Smashbox Bronze Lights

Smashbox Bronze Lights

İçerisinde sim barındırmayan bu mat bitişli bronzer, kontür için en ideal ürünlerden biri. Yumuşak bir yapısı var kolayca dağıtılabiliyor. Ayrıca ciltle bütünleşerek doğal bir görünüm yaratıyor. Bu bronzerın en iyi yanlarından biri ise tüm gün kalıcı olması. Gün içinde tekrar tekrar tazelemeniz gerekmiyor. Ambalajı da küçük ve sade olduğu için çantanızda çok fazla yer kaplamıyor. Smashbox Bronze Lights fiyatı ise 62 TL.


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir