Ürün İnceleme

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Cildinizi nemlendirirken aynı zamanda tonunu eşitleyen bir ürün olan renkli nemlendiriciler son zamanlarda doğal makyaj tutkunlarının favorisi haline geldi. Hem ince yapılı olmaları, hem hafif kapatıcılık ile cilt tonunu eşitlemeleri hem de güneş koruyucu özellikleriyle renkli nemlendiriciler makyaj çantalarının vazgeçilmezi. Eğer siz de günlük olarak ağır makyaj yapmaktan hoşlanmıyor ancak güne başlarken daha taze, canlı ve kusursuz bir cilt görünümü istiyorsanız renkli nemlendiriciler tam da size göre. Yok gibi makyaj trendini en iyi şekilde uygulamak için ihtiyacınız olan bu ürünü kendinizi en uygun özelliklere sahip olanlardan seçerseniz iyi sonuç alırsınız. Size fikir vermesi açısından bu yazımızda renkli nemlendiricilerden biri olan Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici ürününü inceleyeceğiz.

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici Özellikleri

  • Cilde sağlıklı bir ışıltı katıyor.
  • Güneş ışınlarına karşı koruyan SPF30 içeriyor.
  • Uzun süre kullanım sonrası lekelerde azalma vaat ediyor.
  • Yağ içermiyor.
  • Hem kuru, hem karma hem de yağlı cilt tipine uygun.
  • 9 renk tonuna sahip.
  • Ürün siyah bir tüp içerisinde sunuluyor.
  • Kalıcılığı yüksek.
  • Paraben içermiyor.
  • Hafif meyvemsi bir kokuya sahip.

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici Yorumları

30 koruma faktörlü olduğu için hem kış hem de yaz aylarında cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı koruyan bir renkli nemlendirici. Yani bunu sürdüğünüz zaman ekstra güneş kremi kullanmanız gerekmiyor. Yağsız olduğu için cilt tarafından kolayca emiliyor. Her cilt tipine uygun olması en büyük artılarından biri. 9 farklı renk tonu olduğu için de kendi cilt tonunuza uygun rengi mutlaka bulabiliyorsunuz. İnce yapılı olduğu için sürdüğünüzde cildinize canlılık ve eşit cilt tonu veriyor. Ancak hiçbir şekilde makyajlı bir görünüm katmıyor. Bu da doğal makyajı sevenler için harika bir özellik. Nemlendirme özelliği de kuvvetli olduğu için soğuk kış aylarında cildinize iyi gelecektir.

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici

Kuruluğu anında alıp canlı bir görünüm kazandırıyor. İçeriğinde doğal bitkiler yer aldığı için nemlendirme özelliği bu açıdan çok iyi. Kullanır kullanmaz cildinize ışıltı ve parlaklık kattığını gözlemleyebiliyorsunuz. Bu ürünün vaat ettiği en önemli özellik ise uzun süreli kullanımlarda cildinizdeki lekelerin görünümünü azaltıyor olması. Daha ışıltılı bir görünüm istiyorsanız sürmeden önce hafif bir aydınlatıcı ile karıştırarak cildinize uygulayabilirsiniz. Eğer cildinizde kapanması gereken çok ciddi problemler yoksa, hafif lekeleriniz varsa bu ürünün kapatıcılığı size yeterli gelecektir.

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici yorumları

Hem ciltte ağırlık hissi bırakmaması hem de hafif olmasına rağmen cilde doğal bir görünüm katması bu ürünün en iyi özelliklerinden biri. Fırçayla uygulayabileceğiniz gibi parmaklarınızla da kolayca yayabilirsiniz. Kış aylarında kuruluğu alarak doğal bir parlaklık veren Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici yaz aylarında biraz fazla parlama yapabilir. Bunun için uyguladıktan sonra hafif bir şeffaf pudra ile sabitlemeniz gerekebilir. Kuru ciltleri nemlendirme özelliği yağlı ciltlerde herhangi bir probleme yol açmıyor. Karma ya da yağlı ciltlerde aşırı bir parlama yaratmıyor. Ürünün ambalajı küçük bir tüp olduğu için her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Makyaj çantasında kesinlikle fazlalık yaratmıyor. Tüpten ihtiyacınız kadar ürün alabiliyor olması da oldukça iyi bir özellik. Böylece uzun süre kullanıma da olanak veriyor.

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici Ne Kadar?

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici fiyatı

Nars mağazalarında ya da online alışveriş sitesinde bulabileceğiniz Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici fiyatı ise 135 TL. Fiyat-performans açısından başarılı olduğunu söylemek mümkün. Çünkü ihtiyacınız olan sağlıklı ve doğal görünümü tek adımda veren bir ürün.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir