Ürün İnceleme

Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kusursuz makyaj yapmak kadar o makyajı kusursuz bir şekilde temizlemek de önemli. Çünkü cildimiz ne kadar güzel ve pürüzsüz olursa makyajı da o kadar iyi taşıyacaktır. Cildin sorunsuz ve canlı görünebilmesinin ilk şartı ise iyi bir cilt temizliğidir. Gün boyu cildinizde kalan makyajı akşam yatmadan önce temizlemezseniz akne, sivilce, leke oluşumları kendini gösterir. Peki makyaj temizleme en iyi nasıl yapılır? Makyaj temizliğinin birkaç farklı adımı vardır. Bu adımlar için kullanacağınız ürünlerde de farklılık gösterir. Temizleyici mendil, temizleme suyu, temizleme losyonu, temizleme sütü ya da temizleme jeli kullanarak cildinizi makyajdan arındırabilirsiniz.

Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon

Bu ürünleri cilt tipinize ve kullandığınız makyaj ürünlere göre seçerseniz çok daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Gelelim makyaj temizleme losyonlarına. Yüzünüzü su ile durulamadan önce makyajdan arındırmak için bir losyon kullanabilirsiniz. İnceleyeceğimiz Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon tam da bu işlevi görüyor. O halde işte bu losyonun özellikleri ve yorumları

Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon Özellikleri

 • Su bazlı bir temizleme losyonu.
 • Yumuşak bir yapıya sahip.
 • Cildinizi makyajdan yumuşak bir şekilde arındırır.
 • Taze turunçgil kokusuna sahip.
 • Hem su ile hem de pamuk ile uygulayabilirsiniz.
 • Kolay bir şekilde durulanır.
 • Pamuk ile uygulandığında ciltte yağlı bir his bırakmıyor.
 • Cildinizi temizlemenin yanında rahatlatmayı vaat ediyor.
 • Suya dayanıklı makyaj malzemelerini kolayca çıkarmayı hedefliyor.
 • Cildi pürüzsüzleştirici etki yapıyor.
 • Hem yüz hem de göz temizliğinde kullanılır.
 • 200 ml

Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon Yorumları

Ürünün vaatlerinde bulunan suya dayanıklı ve kalıcı makyajları bile kolayca çıkarması kesinlikle doğru. Özellikle göz makyajında kullanılan suya dayanıklı maskarayı çıkarırken kirpiklerinizi ve göz kapaklarınızı çok fazla hırpalamak istemiyorsanız bu losyon tam da size göre. Pamukla uyguladığınızda gözünüze çok fazla baskı uygulamadan kolay bir şekilde tüm makyajı çıkarıyor. Yumuşak bir yapısı olduğu için hiçbir şekilde rahatsızlık hissi uyandırmıyor. Uyguladıktan sonra cilt yumuşuyor.

Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon

Kullanım şekli olarak kuru cildinize uyguladıktan sonra su ile durulamanız yeterli. Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon için söylenebilecek en iyi şey çok güçlü bir temizleyici olması. Eğer siz de makyajınızı çıkarırken çok fazla vakit kaybetmek istemiyorsanız bu losyonu kullanabilirsiniz. Çünkü makyajı çok kısa bir sürede tamamen temizliyor. İster pamukla ister parmaklarınıza uygulayabilirsiniz. Tüm yüzünüze masaj yaparak ürünü uyguladıktan sonra bir temizleme jeli ile yüzünüzü durulamanız yeterli. Parmaklarınızla masaj yaparak uygulayabilirsiniz ancak pamukla uygulandığında daha iyi sonuç verdiğini söylemek mümkün.

Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon blog yorumu

Daha kısa sürede ve daha iyi bir şekilde makyajınızı çıkarabilirsiniz. Hassas ciltliler için de uygun. Zaten yapısı çok ince olduğu için herhangi bir alerji yaratmıyor. Mis gibi koktuğu için cildiniz tazelenmiş gibi hissedebilirsiniz. Eğer göz makyajını yanı sıra yüksek kapatıcılığı olan bir fondöten kullandıysanız losyonu ikinci kez cildinize uygulayarak daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Önce tüm yüzünüze uygulayın ve daha sonra bir pamuk yardımıyla fazlalıkları alın. Ürünün kapağı da kullanacağınız kadar ürünü alma konusunda başarılı.

Estée Lauder Take It Away makyaj temizleyici

Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon Fiyatı

Estée Lauder mağazalarında ya da sitesinde bulabileceğiniz Estée Lauder Take It Away Makyaj Temizleyici Losyon fiyatı ise 80 TL. Eğer günlük makyajınız çok fazla ağır değilse bu ürün bütçeniz açısından uygun olmayabilir ancak gün içinde ağır makyaj yapıyor ve dayanıklı ürünler kullanıyorsanız bu losyon işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir