Ürün İnceleme

Golden Rose Contour Powder Kit / Kontür Paleti İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son zamanların en çok ses getiren makyaj trendi kontür, hala popülerliğini koruyor. Herkesin kendi yüz tipine göre kontür yaptığı şu zamanlarda birçok kozmetik markası da arka arkaya farklı özelliklere sahip kontür paletlerini beğeniye sunuyor. Kontür, yüz şeklini farklılaştırma, hatları keskinleştirme ya da ön plana çıkarma gibi farklı işlevlere sahip bir makyaj tekniği. Kim Kardashian’dan sonra tüm dünyada ses getiren bu uygulama ile profesyonel bir makyaja ulaşmak mümkün. Eğer siz de kontür uygulamasına gönlünü kaptıranlardansanız bir kontür paleti incelemesine ne dersiniz? Golden Rose’un çıkarmış olduğu üçlü kontür paleti ile harika bir makyaja ulaşmak mümkün. İşte Golden Rose Contour Powder Kit / Kontür Paleti incelemesi ve blog yorumları!

golden rose kontür kiti kullananlar

Golden Rose Contour Powder Kit / Kontür Paleti Özellikleri

  • İçerisinde bronzer, aydınlatıcı ve kontür ürünü bulunuyor.
  • Her bir ürün 3,5 gr.
  • 3 adımda kontür yapmanızı sağlıyor.
  • Mat yapıya sahip. İçerisinde hiçbir ışıltı yok.
  • Ürünün arkasında nasıl kontür uygulanacağına dair bir bilgilendirme yer alıyor.
  • Pudra bazlı.
  • İpeksi ve yumuşak bir yapıya sahip.
  • Aynalı bir kutusu var.
  • Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir ambalajı var.

Golden Rose Kontür Paleti Nasıl Kullanılır?

golden rose kontür paleti yorumlar

Palette yer alan soğuk alt tonlu kontür rengi elmacık kemiklerinizin hemen altına ve burun için kullanılıyor. Burnunuzun yan kısımlarına paralel çizgi çekerek burnunuzun daha düz görünmesini sağlayabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin hemen altına sürerek daha keskin yüz hatlarına ulaşabilirsiniz. Çenenizin altına da uygulayabilirsiniz. Fırça ile sürüp kolayca dağıtabilirsiniz.

Bronz rengini ise yüzünüzü ısıtmak için elmacık kemiklerinizin hemen üstüne uygulamalısınız. Fırça kullanarak allık uygular gibi sürmeniz yeterli. Ayrıca burnunuza, alnınıza ve çenenize de hafifçe dağıtarak daha sıcak bir görünüm yaratabilirsiniz.

Paletteki en açık renk olan aydınlatıcıyı ise yüzünüze aydınlık katmak için kullanabilirsiniz. Alnınızın orta kısmına, burnunuzun ucuna ve çenenize hafifçe uygulayabilirsiniz. Ön plana çıkarmak istediğiniz diğer kısımlara da uygulayabilirsiniz. Elmacık kemiklerinin üstü, dudak üstü gibi.

Golden Rose Kontür Paleti Blog Yorumları

Kontür yapmak isteyenler için tüm malzemeleri tek palette toplayan bu ürün oldukça başarılı. Yanınızda taşıyarak dışarıdayken de kolaylıkla kontür yapabilirsiniz. Toz yapıda olmaları fırça ile kolayca dağıtılmasını sağlıyor. Mat olması ve ışıltı barındırmaması da özellikle yağlı ciltler için büyük bir artı. Bu kontür paleti ağır gece makyajları için kullanılabilen bir ürün değil. Eğer günlük kontür makyajı için bir ürün arıyorsanız oldukça ideal. Çünkü pudramsı yapısıyla doğal bir geçiş sağlıyor ve kesinlikle abartı bir görünüm oluşturmuyor. Günlük olarak makyajınıza hafifçe bir boyut kazandırmak istiyorsanız bu palet kesinlikle iş görür. Fırça ile kolayca dağıtılabiliyor ancak dilerseniz sünger de kullanabilirsiniz.

golden rose kontür paleti blog

Bu pudraların çok ince bir yapısı olduğu için yüzünüzde herhangi bir yapay görünüm oluşturmuyor. Doğal makyajdan yana olsanız bile çok hafifçe boyutlandırma yapabilirsiniz. Eğer kontür yapmaya yeni başlıyorsanız ya da yeni başlamayı düşünüyorsanız bu palet ile yola çıkabilirsiniz. Çünkü dağıtılması son derece kolay olduğu için eliniz hemen alışabilir. Acemiler için kesinlikle en ideal kontür ürünlerinden biri olduğunu söylemekte fayda var. Ne kontür ürünü çok keskin bir görüntü veriyor ne de aydınlatıcısı parlak duruyor. Tam olarak dengeli bir makyaj yapmak için ideal bir ürün. Orta seviyede bir kalıcılığa sahip olması da oldukça yeterli. Pigmentasyonu çok kuvvetli olmadığı için uygularken korkmanız gerekmiyor. Fırçanıza dilediğiniz kadar ürün alıp dağıtabilirsiniz.

golden rose kontür kiti blog incelemesi

Golden Rose Contour Powder Kit / Kontür Paleti Fiyatı

golden rose kontür paleti

Golden Rose ürünleri hem kaliteleri hem de uygun fiyatları ile çok seviliyor. Siz de yeni bir kontür ürünü arıyorsanız fiyat-performans açısından çok başarılı olan bu paleti deneyebilirsiniz. Golden Rose Contour Powder Kit / Kontür Paleti fiyatı 29.90 tl.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir