Ürün İnceleme

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj trendleri de tıpkı moda dünyasındaki gibi eskilere sık sık geri dönüş yapıyor. Mat ruj trendinden sonra eskiden çok popüler olan likit rujlar da gün yüzüne çıktı. Mat rujların kadifemsi etkisinin yanı sıra dudağa sabitlenmesi ve gün boyu kalıcı olması açısından likit mat rujlar çok daha fazla ilgi gördü. Bu ilgiye karşılık birçok marka birbiri ardına likit ruj serisi çıkardı. İşte o markalardan biri de hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleriyle bilinen Flormar oldu. Likit mat ruj serisini beğeniye sunan Flormar’ın bu rujlarını incelemeye ne dersiniz?

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi blog

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi Özellikleri

  • Serinin tamamı mat bitişli.
  • 8 adet farklı renk bulunuyor.
  • İçerisindeki çeşitli yağlar ile dudakları kurutmuyor.
  • Yapısı kremsi.
  • Dudaklara zarar vermiyor, aksine besliyor.
  • Sürümü oldukça kolay.
  • Süngerli bir aplikatöre sahip.
  • 4,5 gram ürün içeriyor.

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi Yorumları

Likit mat rujların en büyük problemi dudakları kurutması, çizgilere dolması ve dolayısıyla dudaklara zarar vermesi. Flormar bütün bu problemleri göz önünde bulundurarak dudakları kurutmayan bir likit ruj serisi yapmış. İçerisinde doğal yağlar bulunduğu için mat bir bitişi olsa da kesinlikle dudakları kurutmuyor. Elbette mat likit ruj kullanmanız için yine de dudaklarınızın ölü deriden arınmış olması gerekiyor. Gün içinde çatlak çatlak bir görüntü oluşturmuyor. Sünger aplikatörü olduğu için kolayca uygulayabiliyorsunuz. Eğer bu ruju uygulamadan önce dudaklarınıza lip balm uygularsanız çok daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Dudaklara zarar vermeyen bir likit ruj arıyorsanız bu seriyi çok beğeneceksiniz demektir.

Flormar Silk Matte Likit Ruj Fiyatı

Pigmentasyonu çok iyi olduğu için tek katta istediğiniz rengi elde edebilirsiniz. Yine birçok likit rujda yaşanan çabuk kurumama ve yapış yapış his bırakma sorunu bu ruj serisinde yok. Kısa sürede kuruyup dudaklarınıza sabitleniyor. Kalıcılığı da oldukça yüksek. Bir şeyler yedikten sonra hafifçe dudak içlerinden silinme yapabiliyor. Ancak üzerine tekrar uygulama yaptığınızda hiçbir sorun kalmıyor. Ruju silmek istediğinizde de kolayca silebiliyorsunuz.

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi Özellikleri

Diğer birçok likit ruj gibi dudaklarınıza yapışmıyor. Aplikatörünün ucu kesik olduğu için dudaklara muazzam şekilde uygulayabiliyorsunuz. Taşırma gibi bir problem olmuyor. Likit formda olsa da köpüksü bir formüle sahip. Çok sıvı olmaması bu açıdan sürümü kolaylaştırıyor. Dudaklarda ağırlık yapmaması kesinlikle en büyük artılarından biri. Hafif yapısı olduğu için gün içinde varlığını hissetmiyorsunuz.

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi Renkleri

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi kullananlar

01 Undressed

Flormar Silk Matte Likit Ruj Serisi Renkleri

Harika bir nude. Özellikle beyaz tenliler için oldukça ideal çok açık bir nude rengi. İçerisinde pembemsilik barındırıyor.

02 Fall Rose

Flormar Silk Matte 02 Fall Rose

İçerisinde hafif kahverengilik barındıran harika bir gül kurusu. Bu da dudak rengi ile bütünleşen nude tonlarından biri.

03 Sunset

Flormar Silk Matte 03 sunset

Açık bir kiremit rengi olan 03 sunset rengi de günlük kullanım için oldukça ideal.

04 Daisy

Flormar Silk Matte 04 Daisy

Soğuk alt tonlu harika bir pembe olan Daisy rengi de günlük kullanım için oldukça ideal. İçerisinde hafif şeftali tonları da bulunuyor.

05 Autumn Timber

Flormar Silk Matte 05 Autumn Timber

Mürdüme çalan bir gül kurusu rengi. Cilt renginize göre farklı tonlarda durabilir. Ama koyu bir gül kurusu olduğunu söylemek mümkün.

06 Cherry Blossom

Flormar Silk Matte 06 Cherry Blossom

Kahverengiye çalan harika bir nude rengi. Yoğun göz makyajı ile birlikte kullanabilirsiniz.

07 Claret Red

Flormar Silk Matte 07 Claret Red

Serinin en beğenilen renklerinden biri olan Claret Red soğuk alt tonlu bir kırmızı. Özel günler için ideal bir mat kırmızı arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

08 Dark Violet

Flormar Silk Matte 08 Dark Violet

Serinin en koyu rengi olan 08 Dark Violet de harika bir bordo. İçerisinde kahverengilik barındırıyor.

Flormar Silk Matte Likit Ruj Fiyatı

Flormar’ın online alışveriş sitesinde ya da mağazalarında bulabileceğiniz Flormar Silk Matte Likit Ruj fiyatı 19.90 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir