Ürün İnceleme

Clarins BB Krem İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son zamanlarda birçok kişi ten makyajı için fondötenler yerine bb kremleri tercih ediyor. Bb kremlerin ince yapısının olması, doğal bir görünüm sunması ve en önemlisi de cilt için daha sağlıklı olması tercih edilmesini sebepleri arasında. Hem parmak uçlarıyla kolayca uygulanması açısından hem de doğal bir görünüm vermesi açısından favori ürünler arasında yer alıyor. Kısıtlı vakitte makyaj yapıyorsanız bb krem kullanmak çok daha mantıklı. Eğer siz de günlük kullanım için fondöten yerine bb krem tercih ediyorsanız cilt tipinize ve tonunuza en uygun bb kremi bulmalısınız. Birçok marka farklı vaatleri olan BB kremleri beğeniye sunuyor. Cilt bakımı konusunda başarılı bir marka olan Clarins’in BB kremi de bu ürünler arasında yer alıyor. İşte size fikir verebilecek Clarins BB Krem incelemesi!

Clarins BB Krem Özellikleri

  • 3 farklı renge sahip.
  • Yüksek kapatıcılığı var.
  • Cilt kusurlarını giderici etkiye sahip.
  • Cildi koruma, yenileme ve cilt tonunu eşitleme vaadi veriyor.
  • Doğal bir içeriğe sahip.
  • Hafif bir yapısı var.
  • SPF 25 içeriyor.
  • Saten bitişli.

Clarins BB Krem Yorumları

Bu BB kremin 3 farklı tonu bulunuyor. Ancak çok orta renkler olduğu için kendi cilt tonunuza uygun tonu mutlaka bulabiliyorsunuz. Bir bb kreme göre kapatıcılığı oldukça yüksek. Fondöten sürmüşsünüz hissi veriyor. Eğer cilt lekelerini ya da sivilce izleriniz varsa tamamen kapatıyor. Cilt tonunu eşitlediği için de pürüzsüz bir görünüm veriyor. Fondöten gibi kapatıcılığı olsa da kesinlikle fondöten gibi ağır bir yapısı yok. Son derece hafif ve ince bir yapıya sahip. Yüzünüzde hiçbir ağırlık yaratmıyor. En güzel özelliği de hafif olması. Eğer günlük kullanım için iyi bir kapatıcı arıyorsanız kesinlikle ideal. Bu BB krem’in diğerlerinden ayrılan en önemli özelliği ise cildi yenileme özelliğine sahip olması. Vaatlerine göre ciltteki ince çizgileri, pürüzleri, lekeleri, morlukları, renk eşitsizliklerini ve kırmızılıkları tedavi ediyor. Yani yalnızca kusurları kapatmıyor aynı zamanda kusurları ortadan kaldırıyor. Cildinizi hem nemlendiriyor hem de güneşten koruyor. Bu açıdan özellikle yaz mevsimi için oldukça ideal.

Uygulamadan önce nemlendirici ya da güneş koruması sürmek zorunda kalmıyorsunuz. Tek başına yeterli geliyor. Ancak hassas bir cilt tipiniz varsa güneş koruması yeterli olmayabilir. İçeriğinin doğal olması da cildinizin daha iyiye gitmesini sağlıyor. Eğer günlük olarak ciddi bir kapatıcılığa ihtiyaç duyuyor ama cildinizin fondötenle kötüleşmesini istemiyorsanız bu BB kremi tercih etmenizde fayda var. Uzun vadede lekeleri tamamen yok etmiyor olsa da cilt tonunu eşitleme konusunda vaadini gerçekleştirdiğini söylemek mümkün. Bitişi ne mat ne de parlak. Çok hafif ışıltılar barındırdığı için saten bir bitiş sağlıyor. Bu da doğal bir görünüm oluşturuyor.

Eğer gözenekli bir cildiniz varsa bu bb kremin bulanıklaştırma etkisi çok hoşunuza gider. Çünkü gerçekten cildi kusursuz gösteriyor. Gözenekleri tamamen kapatıyor ve neredeyse porselen bir cilt görünümüne ulaştırıyor. Paraben içermemesi ve doğal içerikli olması ile hassas ciltlere de hitap ediyor. Fırça yardımıyla cildinize yedirdiğinizde kolayca sabitleniyor. Gün içinde de kalıcı olduğunu söylemek mümkün. Eğer sabah erken kalkıp makyajla uğraşmak istemiyorsanız bu BB kremi parmaklarınızla kolayca yayıp evden çıkabilirsiniz. Tek başına kullandığınızda cildinizde doğal duruyor ve cilt tonunu eşitlediği için bakımlı ve canlı bir cilt görünümü oluşturuyor.

Clarins BB Krem Fiyatı

Eğer bir BB kremden beklediğiniz yalnızca cilt tonunu eşitlemesi değilse ve güneş koruması, yüksek kapatıcılık gibi özelliklerin de olmasını istiyorsanız bu BB kreme şans vermenizde fayda var. Clarins BB Krem fiyatı 99 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir