Ürün İnceleme

Catrice Prime And Fine Far Bazı Yorumları ve İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Göz makyajına önem verenler kusursuz bir makyaj için yapılması gerekenleri çok iyi bilirler. Göz makyajının başlangıcında kullanılan far bazları, daha kalıcı ve pürüzsüz bir makyajın yapılmasını sağlar. Başarılı bir göz makyajı için, 3 temel başlangıç aşaması vardır.

  1. Göz çevresi kremi,
  1. Göz makyajı bazı,
  1. Göz çevresi kapatıcısı ya da aydınlatıcı.

Bu 3 ürün uygulandıktan sonra başarısız bir göz makyajı mümkün olamaz. Bu yüzden far bazı seçimi en az göz çevresi kremi seçimi kadar önemlidir. Her insanın farklı bir cilt yapısı olduğu için, far bazları da cilt tiplerine uygun olarak satılmaktadır.

Catrice Prime And Fine Far Bazı Yorumları

Catrice Prime And Fine Far Bazı inceleme

Bu yazımızda size uygun fiyatı ve ortalama etkisi ile bir çok kişinin çantasında bulunan ya da ilk far bazı deneyimini yaşamasına sebep olacak olan Catrice Prime and Fine Far Bazı hakkında deneyimlerimizi paylaşacağız. Öncelikle ürünün avantajlarını ve dezavantajlarını listelemek iyi olacaktır.

Avantajları:

Fiyatı,

Kuru ciltler için uygun yapısı,

Dezavantajları:

İnce yapısı,

Yağlı ciltlere uygun olmayan yapısı,

Kokusu.

Ciltteki duruşunu aşağıdaki fotoğraflardan görebilirsiniz.

Catrice Prime And Fine Far Bazı Yorum

Catrice Prime And Fine Far Bazı Yorumları

Catrice Prime And Fine Far Bazı Fiyatı

Bu aşamayı geçtikten sonra ürünün dokusu ile ilgili biraz bilgi vermemiz uygun olacak. Ürün transparan etki yaratıyor ama yağlı bir his bırakıyor, bu yüzden yağlı cildi olanlarda başarısız sonuç verebilir. Bu yüzden kuru cildiniz varsa uygun fiyatı ile tercih edebilirsiniz. Rossman mağazalarında 14 lira civarında olan uygun fiyatı ile satın alabileceğiniz ürün hiç yoktan iyidir diyebiliriz.

Piyasada bulunan birçok bilindik markanın da aynı yapıda olan ürünleri bulunmaktadır. Ancak yağlı yapısını pek beğenmediğimiz bu ürün bir süre sonra akıyor ve göz makyajınızı tazelemeniz gerekebiliyor.

Farın görünürlüğünü başarılı bir şekilde belirginleştirmesi tercih edilebilir bir özelliğidir. Uygun fiyatlı bir far bazı arıyorsanız ve çok fazla kapatıcılık aramıyorsanız bu markayı tercih edebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir