Ürün İnceleme

Maybelline Eraser Eye Concealer Kapatıcı İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Ciltteki kusurları gizlemek için kullandığımız kapatıcılar kozmetik ürünler arasında en çok kullandıklarımız arasında. Hal böyle olunca kapatıcı incelemeleri çok talep görüyor 🙂 Bunu bildiğimden bugün Maybelline markasının Eraser Eye Concealer kapatıcısını inceleyeceğim. Maybelline ürünlerini benim gibi bir çok kadın severek kullanıyor. Buna rağmen nedense ürünlerinin çoğu Türkiye’de satışa bile sunulmadığından Türkiye’de her ürünü bulunmuyor. Maybelline Eraser Eye Concealer Kapatıcıda bunlardan birisi.

Maybelline Eraser Eye Concealer Yorumları

Maybelline Eraser Eye Concealer brush

  • Kapatıcı sünger uçlu bir yapıda. Alttaki kırmızı bölümü çevirince ürün süngere geliyor ve uygulamaya hazır oluyor. Bu durum uygulamanızı kolaylaştırdığı gibi bir de hijyen açısından fayda sağlıyor. Bulunan sünger anti-bakteriyel yapıya sahip 🙂 Ancak kapatıcıyı süngeri ile direk uyguladığınızda maalesef yeterli gelmiyor. Üzerine fırça ile ürünü yedirmeniz gerekiyor.

Maybelline Eraser Eye Concealer yorumları

  • Maybelline Eraser Eye Concealer kapatıcılığı ile ilgili bilgi vermem gerekirse bence orta derecede bir kapatıcılığı var. Örnek vermek gerekirse eğer göz altı morlukları veya benzeri yerler için kullanıyorsanız maalesef yeterli gelmeyecektir(Daha doğrusu ekstra olarak corrector kullanmanız gerekiyor) ama göz altı morluğu dışındaki leke ve kızarıklık gibi problemleri kapatmada oldukça başarılı.
Biraz fazla kullanmış olabilirim :)

Biraz fazla kullanmış olabilirim 🙂

  • Ürünün kötü özelliklerinden diğeri de göz altlarına uyguladığınızda kuruma yapıyor. Bu yüzden uygulamadan önce bölgeyi biraz nemlendirmeniz gerekiyor. Ayrıca göz altı için kullanırken çizgilerinizin dolmasını engellemek için transparan pudra kullanmanız gerekiyor.
  • Eğer aydınlık makyaj yapıyorsanız kullanabileceğiniz bir ürün çünkü aydınlık bir etkisi var.

Maybelline Eraser Eye Concealer Kapatıcı

  • Eğer kozmetik ürünlerde zararlı içeriklere özellikle dikkat ediyorsanız tercih etmeyebilirsiniz. Çünkü içeriğinde paraben,silikon ve petrol gibi zararlı maddeler bulunmakta.
  • Yapısı tam da cilde yedirmeye uygun. Ne çok sıvı ne de çok katı

Maybelline Eraser Eye Concealer Kapatıcı Fiyatı

Maybelline Eraser Eye Concealer

Maybelline Eraser Eye Concealer maalesef Türkiye’de satılmıyor. Yurtdışında yaklaşık 8 Pound yani yaklaşık olarak 30 TL gibi bir fiyata satılıyor. Fiyatına göre konuşacak olursak bence gayet güzel bir ürün.

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir