Ürün İnceleme

Catrice Allround Concealer Palette İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımızda inceleyeceğimiz ürün Catrice markasının kapatıcı paleti olan Catrice Allround Concealer Palette.  Ürünü bir süredir kullanıyorum, artık az çok fikir edindim ve bunları sizinle paylaşacağım. Detaylı olarak anlatmadan önce palet hakkında bilgi vermek istiyorum.

Catrice Allround Concealer Palette Yorumları

Catrice Allround Concealer Palette toplam 5 renkten oluşuyor ve her renk ayrı ayrı sorunlarla baş etmek ve kapatmak için üretilmiş.

Catrice Allround Concealer Palette kullananlar

İçeriğindeki ürün miktarı 6 gram(Her renk 1.2 gram) olan bu palet göz altı bölgesi morlukları, kızarıklık ve sivilce gibi sorunları kapatmak için ayrı ayrı renkleri barındırıyor. Ürünün çok kremsi ve yağlı bir yapısı var, bu yüzden yağlı cilt tipine sahip kişilere pek uygun bir ürün gibi gelmedi bana.  Ürünün bir kötü özelliği de uygulama kısmı, ürünü parmağınızla sürmek mümkün değil, doğru tonu yakalamanız için çok ince ayar yapmanız lazım. Bu yüzden fırça kullanmak gerekiyor ancak işin kötü tarafı fırça ile de istenilen şeyi yakalamak biraz zor.

Catrice Allround Concealer Palette cilt üzerinde duruşu tonları

Paletin birinci rengi olan yeşil renk ciltteki kızarıkları, turuncu renk ise göz altı morluklarını kapatmak için kullanılıyor. Göz altı morluklarınız abartı değilse turuncu renk iş görür ancak yeşil olandan istediğim sonucu alamadım. Göz altı morluklarınız için uygulayacaksanız parmağınızla çok çok ince bir tabaka alıp uygulayabilirsiniz. Ürünün bir diğer kötü özelliği de çizgilerde çok fena dolma yapıyor. Göz altınızda çok çizgi varsa pek hoş durmadığını söylemem gerek 🙁 Paletin ortasında bulunan koyu renkli olan gerçekten de koyulukları kapatıyor ve iyi sonuç veriyor. Onun yanındaki en açık renk ise aydınlatıcı olarak kullanılabilir.

Kalıcılık konuna gelirsek Catrice Allround Concealer Palette‘nin kalıcılığı iyi değil kısa bir süre sonra bozuluyor. Ayrıca ürün fazla dayanmıyor, 2 ay boyunca 4 günde 1 belki kullandım ona rağmen rengin dibini gördüm.

Catrice Allround Concealer Palette içeriğini görmek isteyenler aşağıdaki fotoğrafı inceleyebilir

Catrice Allround Concealer

Catrice Allround Concealer Palette Fiyatı

Catrice Allround Concealer Palette ne kadar? diye soracak olursanız her Catrice ürünü gibi onunda fiyatı çok uygun. Yaklaşık 12-13 TL civarında bir fiyata satılıyor. Fiyatı bence gayet uygun, ucuz olduğu için deneme amacı ile alabileceğiniz bir palet, ama çok fazla bir şey beklememekte fayda var 🙂


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir