Ürün İnceleme

Vichy İdeal Soleil SPF 50 Korumalı Yüz Kremi Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için yaz kış güneş koruyucu krem sürmek şart! Güneş koruyucu kremler, birçok farklı markanın değişik koruma faktörlü ürünleri ile kozmetik mağazalar ve eczanelerde bulunuyor. Ancak en çok yakınılan durum kremlerin yapışkan ve yağlı bir his bırakması konusudur. Özellikle yaz aylarında gerçekten kötü bir his olan bu durumdan kurtulmak için çoğumuz birçok farklı marka denemişizdir.

Vichy İdeal Soleil SPF 50 Korumalı Yüz Kremi İnceleme

Bu yazımda 50 koruma güneş kremlerinden birisi olan Vichy İdeal Soleil SPF 50 yüz kremi ile ilgili yorumlarımdan bahsedeceğim.

Vichy İdeal Soleil SPF 50 Koruma Yüz Kremi

Çünkü bilinenin aksine yağlı his bırakmayan ve yapış yapış olmayan yüz kremlerinden biri kendisi 🙂 Uzun süre dayanıklı olduğundan sürekli tazelenmesini gerekmiyor. Ayrıca tüm cilt tiplerine uygun olan bu ürün, ince yapısı ve kalıcı etkisi ile tercih edebileceğiniz en iyi güneş koruyuculu yüz kremlerinden birisi. Sıcak ve terden dolayı akma gibi bir durumda söz konusu değildir. Yani kısacası yapış yapış olmayan ve etkisini saatlerce sürdüren bir ürün arıyorsanız Vichy İdeal Soleil SPF 50 ürününü güvenle kullanabilirsiniz.

Vichy İdeal Soleil SPF 50 Korumalı Yüz Kremi

Makyaj öncesinde de kullanabileceğiniz bu ürün kısa sürede cilt tarafından emiliyor ve temiz bir cilde sürüldüğünde uzun süre etkisini yitirmiyor. Cildi yağlandırmayan akışkan bir yapısı var. Zaten firma ürünü “Yüksek korumalı akışkan yüz kremi” olarak adlandırıyor.

Vichy İdeal Soleil SPF Yüz Kremi

Ürünün sevdiğim diğer bir özelliği gündüz kremi yerine de kullanılabilmesi. Böylece ekstra bir yüz kremi bulundurmanıza gerek kalmıyor. Yaz kış kullanabileceğiniz güneş koruyuculu kremler, cildinizin erken yaşlanmasını, ciltteki güneş lekelerini engeller. Bu yüzden sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da güneş koruyucu kreminizi sürmeyi ihmal etmemelisiniz.

Ürünü satın alıp kullanmaya başladıktan sonra yaklaşık 12 ay gibi uzun bir süre yetiyor. Hem fiyatı uygun, hem etkili ve kullanışlı bir ürün hem de bir tanesini 1 yıl boyunca kullanabiliyorsunuz. Bence satın almak için gayet avantajlı gözüküyor 🙂

Vichy İdeal Soleil SPF 50 Korumalı Yüz Kremi İçeriği

Ürünün içeriğini merak edenler aşağıdaki fotoğrafı inceleyebilirler.

Vichy İdeal Soleil SPF İçeriği

Vichy İdeal Soleil SPF 50 Korumalı Yüz Kremi Fiyatı Ne kadar?

Vichy İdeal Soleil SPF 50 Korumalı Yüz Kremi fiyatı yaklaşık 40 TL’dir. 40 ml’lik ambalajı ile uzun süre kullanabileceğiniz ürünün fiyatı ise 40 TL civarında. Ayrıca Vichy  dönem dönem 3 al 1 öde gibi kampanyalar da yapıyor. Eğer denk gelirseniz mutlaka denemenizi öneririm.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir